О признании утратившим силу решение Текелийского городского маслихата от 22 октября 2019 года № 41-240 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и утилизацию твердых бытовых отходов по городу Текели"
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 19 сентября 2023 года № 8-41. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 20 сентября 2023 года № 60-19
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Текелийского городского маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и утилизацию твердых бытовых отходов по городу Текели" от 22 октября 2019 года № 41-240 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 135823).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Текелийского городского маслихата Б. Тугулбаев

Текелі қалалық мәслихатының 2019 жылғы 22 қазандағы "Текелі қаласы бойынша коммуналдық және қатты тұрмыстық қалдықтарды жою және шығару, жинауға тарифтері және нормаларды бекіту туралы" № 41-240 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 8-41 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 20 қыркүйекте № 60-19 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7 - бабының 5 - тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 - бабына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2019 жылғы 22 қазандағы "Текелі қаласы бойынша коммуналдық және қатты тұрмыстық қалдықтарды жою және шығару, жинауға тарифтері және нормаларды бекіту туралы" № 41-240 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 135823 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының төрағасы Б. Тугулбаев