Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Аксускому району
Решение Аксуского районного маслихата области Жетісу от 6 ноября 2023 года № 16-68. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 9 ноября 2023 года № 84-19. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата области Жетісу от 14 марта 2024 года № 25-111
Сноска. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата области Жетісу от 14.03.2024 № 25-111 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 184104), Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов по Аксускому району в размере 0,2 (ноль целых две десятых) месячного расчетного показателя.
2. Признать утратившим силу решение Аксуского районного маслихата от 22 мая 2023 года № 6-29 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Аксускому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 181912).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов

Ақсу ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Жетісу облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 қарашадағы № 16-68 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 9 қарашада № 84-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 наурыздағы № 25-111 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Ақсу аудандық мәслихатының 14.03.2024 № 25-111 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 181 "Шетелдіктер үшін туристік жарна төлеу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 184104 болып тіркелген), Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу ауданы бойынша туристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері 0,2 (нөл бүтін оннан екі) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бекітілсін.
2. Ақсу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 мамырдағы № 6-29 "Ақсу ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 181912 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының төрағасы Б. Сулейменов