Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Каратальскому району
Решение Каратальского районного маслихата области Жетісу от 12 октября 2023 года № 11-41. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 18 октября 2023 года № 76-19. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата области Жетісу от 6 февраля 2024 года № 17-60
Сноска. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата области Жетісу от 06.02.2024 № 17-60 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 184104), Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов по Каратальскому району в размере 0,2 (ноль целых две десятых) месячного расчетного показателя.
2. Признать утратившим силу решение Каратальского районного маслихата от 22 апреля 2023 года № 4-19 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Каратальскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 181069).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Акимжанов

Қаратал ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 қазандағы № 11-41 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 18 қазанда № 76-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 ақпандағы № 17-60 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 06.02.2024 № 17-60 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 181 "Шетелдіктер үшін туристік жарна төлеу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 184104 болып тіркелген), Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал ауданы бойынша туристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері 0,2 (нөл бүтін оннан екі) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бекітілсін.
2. Қаратал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 сәуірдегі № 4-19 "Қаратал ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 181069 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Акимжанов