Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Панфиловского района
Постановление акимата Панфиловского района области Жетісу от 21 июля 2023 года № 312. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 31 июля 2023 года № 49-19. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района области Жетісу от 2 августа 2024 года № 428
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Панфиловского района области Жетісу от 02.08.2024 № 428 (вводится в действие с 01.01.2025).

Панфилов ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 21 шілдедегі № 312 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 31 шілдеде № 49-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 2 тамыздағы № 428 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 02.08.2024 № 428 қаулысымен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 4 настоящего постановления.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Панфиловского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Панфиловского района, согласно приложению к настоящему постановлению.

Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы қаулының 4-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Панфилов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Панфилов ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Панфиловского района от 27 октября 2022 года № 388 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Панфиловского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 173334).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Панфиловского района.

2. Панфилов ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 27 қазандағы № 388 "Панфилов ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық ақтілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 173334 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Панфилов ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2024 года.
Аким Панфиловского района М. Сағымбек
Приложение к постановлению акимата Панфиловского района от 21 июля 2023 года № 312
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Панфиловского района
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
Город Жаркент
1
Кадастровые кварталы 004 (южнее улицы Иванова), 006, 007 (восточнее улицы Набережная, южнее улицы Пушкина), 005 (южнее улицы Иванова), 014 (западнее улицы Илахунова), 015 (западнее улицы Илахунова, севернее улицы Ходжамьярова)
2,0
2

4. Осы қаулы 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов ауданының әкімі М. Сағымбек
Панфилов ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 21 шілдедегі № 312 қаулысына қосымша
Панфилов ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенті
Жаркент қаласы
1
004 (Иванов көшесінен оңтүстікке қарай), 006, 007 (Набережная көшесінен шығысқа қарай, Пушкин көшесінен оңтүстікке қарай), 005 (Иванов көшесінен оңтүстікке қарай), 014 (Илахунов көшесінен батысқа қарай), 015 (Илахунов көшесінен батысқа қарай, Ходжамьяров көшесінен солтүстікке қарай) кадастрлық кварталдары
2,0
2