О признании утратившим силу решение Панфиловского районного маслихата от 26 июня 2023 года № 8-5-87 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Панфиловскому району"
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 3 ноября 2023 года № 8-11-55. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 2 ноября 2023 года № 81-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Панфиловского районного маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Панфиловскому району" от 26 июня 2023 года № 8-5-87 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 183425).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель Панфиловского районного маслихата Е. Шокпаров

Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерін бекіту туралы" 2023 жылғы 26 маусымдағы № 8-5-87 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 қарашадағы № 8-11-55 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 2 қарашада № 81-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерін бекіту туралы" 2023 жылғы 26 маусымдағы № 8-5-87 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 183425 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Панфилов аудандық мәслихатының төрағасы Е. Шокпаров