Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Сарканского района
Постановление акимата Сарканского района области Жетісу от 26 сентября 2023 года № 325. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 27 сентября 2023 года № 63-19. Утратило силу постановлением акимата Сарканского района области Жетісу от 10 января 2025 года № 7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарканского района области Жетісу от 10.01.2025 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Сарқан ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Жетісу облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 26 қыркүйектегі № 325 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 27 қыркүйекте № 63-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 10.01.2025 № 7 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 мая 2015 года №11148) "Об утверждении Правил внутренней торговли", акимат Сарканского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 25 мамырда №11148 болып тіркелген) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы №264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына сәйкес, Сарқан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Сарканского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сарканского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарканского района Г. Маманбаев
приложение к постановлению от 26 сентября 2023 года № 325
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Сарканского района
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
город Саркан, на пересечении улиц. К. Буашева и улиц Пушкина

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Сарқан ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сарқан ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарқан ауданының әкімі Г. Маманбаев
2023 жылғы 26 қыркүйектегі № 325 қаулысына қосымша
Сарқан ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Сарқан қаласы, К. Буашев көшесі мен Пушкин көшесінің қиылысында