Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов на 2023 год
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 7 апреля 2023 года № 237/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 апреля 2023 года № 6376-09. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 3 октября 2023 года № 284/5
Сноска. Утратило cилу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 03.10.2023 № 284/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года №787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января 2023 года - 5 (пять) процентов от стоимости пребывания в местах размещения туристов.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова

Туристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 237/2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 сәуірде № 6376-09 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 3 қазандағы № 284/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 03.10.2023 № 284/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-10-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы №787 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері - болу құнының 5 (бес) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қалалық мәслихатының төрағасы Ж. Мамерханова