О признании утратившим силу постановления акимата города Шахтинска
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 17 мая 2023 года № 22/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 мая 2023 года № 6413-09
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", во исполнение письма Департамента юстиции Карагандинской области от 10 ноября 2022 года №4-3/2370, акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Шахтинска от 4 января 2018 года № 1/02 "Об определении мест выездной торговли на территории Шахтинского региона" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4586).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шахтинска М. Кыдырганбеков

Шахтинск қаласы әкімдігі қаулының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 17 мамырдағы № 22/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 18 мамырда № 6413-09 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарағанды облысы Әділет департаментінің 2022 жылғы 10 қарашадағы №4-3/2370 хатын орындау үшін, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шахтинск қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 1/02 "Шахтинск аймағы аумағында көшпелі сауда орындарын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4586 тіркелген) қаулысы күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қаласының әкімі М. Кыдырганбеков