О переименовании улицы в селе Жанаталап
Решение акима села Жанаталап Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 17 февраля 2023 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 февраля 2023 года № 6365-09
Руководствуясь подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким села Жанаталап РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Огородная – на улицу Бейбітшілік в селе Жанаталап.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким села Жанаталап А. Отынчиев

Жаңаталап ауылындағы көшені қайта атау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Жаңаталап ауылының әкімінің 2023 жылғы 17 ақпандағы № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 ақпанда № 6365-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасының, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Жаңаталап ауылының әкімі ШЕШТІ:
1. Жаңаталап ауылында Огородная көшесі – Бейбітшілік көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаталап ауылының әкімі А. Отынчиев