Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Бухар-Жыраускому району
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 29 сентября 2023 года № 7. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 6 октября 2023 года № 6498-09
В соответствии с пунктом 1 статьи 10-3 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" и на основании приказа исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 166 "Об утверждении Методики расчета сметы расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума, а также методики расчета минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20284), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить на 2023 год минимальный размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел жилищных отношений Бухар-Жырауского района".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата А. Әли
Приложение к
решению
Бухар-Жырауского
районного маслихата
от 29 сентября 2023 года
№ 7
Минимальный размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Бухар-Жыраускому району
Наименование
Минимальный размер расходов за 1 квадратный метр (месяц/тенге)
1
Размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума

Бұқар жырау ауданы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 қыркүйектегі № 7 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 қазанда № 6498-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 10-3-бабының 1-тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндеттерін атқарушысының 2020 жылғы 30 наурыздағы № 166 "Кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстар сметасын есептеу әдістемесін, сондай-ақ кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығы негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 20284 болып тіркелген), аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшері 2023 жылға бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Бұқар жырау ауданының тұрғын үй қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Әли
Бұқар жырау аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 29
қыркүйектегі
№ 7
шешіміне қосымша
Бұқар жырау ауданы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшері
Атауы
1 шаршы метр үшін шығыстардың ең төмен мөлшері (айына/теңге)
1
Кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшері