Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2023 год по Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 30 марта 2023 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 апреля 2023 года № 8382-11. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қызылорда облысы бойынша 2023 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2023 жылғы 30 наурыздағы № 53 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 сәуірде № 8382-11 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2023 год по Кызылординской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылординской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Н. Налибаев
Приложение к постановлению
акимата Кызылординской области
от 30 марта 2023 года № 53
Объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2023 год по Кызылординской области
Показатель
Общая потребность, тысяч тенге
Оригинальные семена, тысяч тенге
Элитные семена, тысяч тенге
Семена первой репродукции, тысяч тенге
Гибриды первого поколения, тысяч тенге
Элитные саженцы
(плодовые, ягодные, виноград), тысяч тенге
Местный бюджет
165 796
2 833
41 577
104 506
10 000
6 880
Всего
165 796
2 833
41 577
104 506
10 000
6 880

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қызылорда облысы бойынша 2023 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Н. Налибаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2023 жылғы 30 наурыздағы
№ 53 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы бойынша 2023 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдері
Көрсеткіш
Барлық қажеттілік, мың теңге
Бірегей тұқымдар, мың теңге
Элиталық тұқымдар, мың теңге
Бірінші көбейтілген тұқымдар, мың теңге
Бірінші ұрпақ будандары, мың теңге
Элиталық көшеттер
(жеміс, жидек, жүзім), мың теңге
Жергілікті бюджет
165 796
2 833
41 577
104 506
10 000
6 880
Барлығы
165 796
2 833
41 577
104 506
10 000
6 880