О внесении изменений в постановление акимата города Кызылорда от 23 февраля 2015 года № 2909 "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов предвыборной агитации"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 7 февраля 2023 года № 1747. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 февраля 2023 года № 8365-11
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кызылорда от 23 февраля 2015 года № 2909 "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов предвыборной агитации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4895) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов";
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорда.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды А. Шаменов
"СОГЛАСОВАНО"
Кызылординская городская
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорды
от 7 февраля 2023 года № 1747
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорды
от 23 февраля 2015 года № 2909
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Место расположение
1
город Кызылорда
улица Коркыт Ата, напротив учебного корпуса № 2 некоммерческого акционерного общества "Кызылординский университет имени Коркыт Ата"
2
город Кызылорда
улица Аскара Токмагамбетова, напротив здания гостиницы "Кызылорда"
3
город Кызылорда
улица Еркина Ауельбекова, напротив здания филиала "Кызылординское отделение магистральной сети" акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы"
4
город Кызылорда
улица Алихана Бокейхана, напротив здания государственного учреждения "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ" департамента по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области
5
город Кызылорда
проспект Нурсултана Назарбаева, справа от здания товарищества с ограниченной ответственностью "Промстройсервис Е"
6
город Кызылорда
улица Толе би, слева от магазина строительных материалов "Алтын Орда"
7
город Кызылорда
улица Ходжи Ахмеда Яссауи, напротив памятника "Келменбет батыр"
8
город Кызылорда
улица Ивана Журбы, напротив торгового центра "Сырдария"
9
город Кызылорда
улица Исы Токтыбаева, слева от торгового центра "Қорқыт ата"
10
город Кызылорда
улица Сагадата Нурмагамбетова, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 197 имени Абу Кудабаева" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области
11
город Кызылорда
улица Жетыколь, слева от жилого дома № 29
12
город Кызылорда
улица Айтмурата Шаменова, справа от магазина "Нұр Ару"
13
город Кызылорда
улица Текей батыра, справа от сети быстрого питания "Veranda Street"
14
город Кызылорда
улица Жаппасбай батыра, напротив жилого дома № 7
15
город Кызылорда
улица Гафура Мухамеджанова, справа от центра "Рухани жаңғыру"
16
город Кызылорда
улица № 43 в жилом районе "Байтерек", напротив водяного насоса
17
город Кызылорда
улица Есен Демесинова, слева от жилого дома № 30
18
город Кызылорда
улица Бейбитшилик, напротив автозаправочной станции "Gas Energy"
19
город Кызылорда
улица Алтыбая Сагымбаева, напротив магазина "Мәриам ана"
20
город Кызылорда
улица Султана Бейбарса, напротив памятника "Жалаңтөс Баһадүр"
21
город Кызылорда
улица Султана Бейбарыса, напротив магазина строительных материалов "Береке"
22
поселок Тасбугет
улица Шахмардана Есенова, напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры имени Сабиры Майкановой" аппарата акима поселка Тасбугет
23
поселок Тасбугет
улица Мустафа Шокая, слева от центральной площади
24
поселок Белкуль
улица Бирлик, справа от центральной площади
25
село Кызылжарма сельского округа Кызылжарма
улица Калмака Сексенбаева, справа от центральной площади
26
село Айнаколь сельского округа Кызылозек
улица Айнаколь № 1, справа от центральной площади
27
село Жакыпбек Махамбетова сельского округа Аксуат
улица Адрана Найзагараева, справа от центральной площади
28
село Баймурат батыра сельского округа Акжарма
улица Насреддина Тасымова, справа от центральной площади
29
село Карауылтобе сельского округа Карауылтобе
улица Абая Кунанбаева, слева от центральной площади
30
село Талсуат сельского округа Талсуат
улица Абая Кунанбаева, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 178" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области
31
село Абай сельского округа Косшынырау
улица Жакыпбека Махамбетова, справа от центральной площади

"Сайлау алдындағы барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 2909 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 7 ақпандағы № 1747 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 ақпанда № 8365-11 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сайлау алдындағы барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 2909 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4895 болып тіркелген) мынандай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі А. Шаменов
"КЕЛIСIЛДI"
Қызылорда қалалық
сайлау комиссиясы
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 7 ақпандағы
№ 1747 қаулысына қосымша
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 23 ақпандағы
№ 2909 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елдi мекеннiң атауы
Орналасқан жерi
1
Қызылорда қаласы
Қорқыт Ата көшесі, "Қорқыт Ата атындағы Қызылорда университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының № 2 оқу ғимаратына қарама-қарсы
2
Қызылорда қаласы
Асқар Тоқмағамбетов көшесі, "Қызылорда" қонақ үйі ғимаратына қарама-қарсы
3
Қызылорда қаласы
Еркiн Әуелбеков көшесi, "Қазақстан темір жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Қызылорда магистральдық желі бөлімшесі" филиалы ғимаратына қарама-қарсы
4
Қызылорда қаласы
Әлихан Бөкейхан көшесі, Қызылорда облысы Төтенше жағдайлар департаментінің "Өрт сөндіру және авариялық құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
5
Қызылорда қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, "Промстройсервис Е" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының оң жағында
6
Қызылорда қаласы
Төле би көшесі, "Алтын Орда" құрылыс-материалдар дүкенінің сол жағында
7
Қызылорда қаласы
Қожа Ахмет Яссауи көшесі, "Келменбет батыр" ескерткішіне қарама-қарсы
8
Қызылорда қаласы
Иван Журба көшесi, "Сырдария" сауда орталығына қарама-қарсы
9
Қызылорда қаласы
Иса Тоқтыбаев көшесі, "Қорқыт ата" сауда орталығының сол жағында
10
Қызылорда қаласы
Сағадат Нұрмағамбетов көшесi, Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Әбу Құдабаев атындағы № 197 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
11
Қызылорда қаласы
Жетікөл көшесі, № 29 тұрғын үйдің сол жағында
12
Қызылорда қаласы
Айтмұрат Шәменов көшесі, "Нұр Ару" дүкенінің оң жағында
13
Қызылорда қаласы
Текей батыр көшесі, "Veranda Street" жылдам тамақтану желісінің оң жағында
14
Қызылорда қаласы
Жаппасбай батыр көшесі, № 7 тұрғын үйге қарама-қарсы
15
Қызылорда қаласы
Ғафур Мұхамеджанов көшесі, "Рухани жаңғыру" орталығының оң жағында
16
Қызылорда қаласы
"Бәйтерек" тұрғын ауданындағы № 43 көшесі, су насосына қарама-қарсы
17
Қызылорда қаласы
Есен Демесінов көшесі, № 30 тұрғын үйдің сол жағында
18
Қызылорда қаласы
Бейбітшілік көшесі, "Gas Energy" жанар-жағармай бекетіне қарама-қарсы
19
Қызылорда қаласы
Алтыбай Сағымбаев көшесі, "Мәриам ана" дүкеніне қарама-қарсы
20
Қызылорда қаласы
Сұлтан Бейбарыс көшесi, "Жалаңтөс Баһадүр" ескерткішіне қарама-қарсы
21
Қызылорда қаласы
Сұлтан Бейбарыс көшесі, "Береке" құрылыс-материалдар дүкеніне қарама-қарсы
22
Тасбөгет кентi
Шахмардан Есенов көшесi, Тасбөгет кенті әкімі аппаратының "Сәбира Майқанова атындағы мәдениет Үйi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратына қарама-қарсы
23
Тасбөгет кентi
Мұстафа Шоқай көшесі, Орталық алаңның сол жағында
24
Белкөл кентi
Бірлік көшесі, Орталық алаңның оң жағында
25
Қызылжарма ауылдық округiнiң Қызылжарма ауылы
Қалмақ Сексенбаев көшесі, Орталық алаңның оң жағында
26
Қызылөзек ауылдық округiнiң Айнакөл ауылы
Айнакөл № 1 көшесі, Орталық алаңның оң жағында
27
Ақсуат ауылдық округiнiң Жақыпбек Махамбетов ауылы
Адран Найзағараев көшесі, Орталық алаңның оң жағында
28
Ақжарма ауылдық округiнiң Баймұрат батыр ауылы
Насреддин Тасымов көшесі, Орталық алаңның оң жағында
29
Қарауылтөбе ауылдық округiнiң Қарауылтөбе ауылы
Абай Құнанбаев көшесі, Орталық алаңның сол жағында
30
Талсуат ауылдық округiнiң Талсуат ауылы
Абай Құнанбаев көшесі, Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 178 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
31
Қосшыңырау ауылдық округiнiң Абай ауылы
Жақыпбек Махамбетов көшесі, Орталық алаңның оң жағында