О присвоении наименования и переименовании улиц поселка Жосалы
Решение акима поселка Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области от 14 марта 2023 года N 1628. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 марта 2023 года № 8374-11
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения поселка Жосалы и на основании заключения областной ономастической комиссии от 18 августа 2022 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице поселка Жосалы наименование Жолтай Қойшыбаев.
2. Переименовать следующие улицы поселка Жосалы:
улицу Құдабаев № 4 на улицу Қоңырбай Тоқтаров;
улицу Теміржол № 1 на улицу Нажмадин Ысқақов;
улицу Құдабаев № 3 на улицу Жүсіп Қаратаев;
улицу №7 в микрорайоне Тәуелсіздік на улицу Мәмбет би Бұлғақұлы;
улицу Батыс на улицу Сәдуақас Баймаханов.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Жосалы Ш. Сыдықов

Жосалы кентінің көшелеріне атау беру және қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кенті әкімінің 2023 жылғы 14 наурыздағы N 1628 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 наурызда № 8374-11 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жосалы кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 тамыздағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Жосалы кентінің атауы жоқ көшесіне Жолтай Қойшыбаев атауы берілсін.
2. Жосалы кентінің келесі көшелері:
Құдабаев № 4 көшесін Қоңырбай Тоқтаров көшесіне;
Теміржол № 1 көшесін Нажмадин Ысқақов көшесіне;
Құдабаев № 3 көшесін Жүсіп Қаратаев көшесіне;
Тәуелсіздік шағын ауданындағы № 7 көшесін Мәмбет би Бұлғақұлы көшесіне;
Батыс көшесін Сәдуақас Баймаханов көшесіне қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жосалы кентінің әкімі Ш. Сыдықов