О переименовании переулка в поселке Жалагаш Жалагашского района Кызылординской области
Решение акима поселка Жалагаш Жалагашского района Кызылординской области от 3 февраля 2023 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 февраля 2023 года № 8361-11
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнения населения поселка Жалагаш и на основании заключения областной ономастической комиссии от 18 августа 2022 года РЕШИЛ:
1. Переименовать переулок Ыбырай Алтынсарин на переулок Ақпан батыр в поселке Жалагаш Жалагашского района Кызылординской области.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Жалагаш М. Жамалатов

Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жалағаш кентіндегі тұйық көшесін қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жалағаш кенті әкімінің 2023 жылғы 3 ақпандағы № 12 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 10 ақпанда № 8361-11 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жалағаш кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 тамыздағы қорытындысының негізінде ШЕШТІМ:
1. Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жалағаш кентіндегі Ыбырай Алтынсарин тұйық көшесі Ақпан батыр тұйық көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш кентінің әкімі М. Жамалатов