О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 24 августа 2015 года № 177 "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения"
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 17 марта 2023 года № 65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 марта 2023 года № 8381-11
Акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Аудандық маңыздағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 177 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 17 наурыздағы № 65 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 наурызда № 8381-11 болып тіркелді
Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 24 августа 2015 года № 177 "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5137) следующие изменения и дополнения:
в перечне автомобильных дорог районного значения, утвержденным указанным постановлением:
строки, порядковые номера 12, 13, 14, 16, изложить в новой редакции:
"
12
KND-12
"Кызылорда-Жалагаш-Аксу-Беркимбай калпе"
2,3
13
KND-13
"Жосалы-Жалагаш-М.Шаменов-Тумен аулие"
5,0
14
KND-14
"Самара-Шымкент-Мырзабай ахун"
0,68
16
KND-16
"Жосалы-Жалагаш-М.Шаменов-Мамбетаулие"
0,2
";

1. "Аудандық маңыздағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 177 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5137 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген аудандық маңыздағы автомобиль жолдарының тізбесінде:
реттік нөмерлері 12, 13, 14, 16 - жолдар жаңа редакцияда жазылсын:
"
12
KND-12
"Қызылорда-Жалағаш-Ақсу-Беркімбай кәлпе"
2,3
13
KND-13
"Жосалы-Жалағаш-М.Шәменов-Түмен әулие"
5,0
14
KND-14
"Самара-Шымкент-Мырзабай ахун"
0,68
16
KND-16
"Жосалы-Жалағаш-М.Шәменов-Мәмбет әулие"
0,2
";

дополнить строками, порядковые номера 17, 18, следующего содержания:
"
17
KND-17
"Жанаконыс-Тан"
4,820
18
KND-18
"Тан-Самурат"
2
Итого
130,323
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района А. Есжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Коммунальное государственное
учреждение "Управление пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог Кызылординской области"

мынадай мазмұндағы реттік нөмерлері 17, 18 - жолдармен толықтырылсын:
"
17
KND-17
"Жаңақоныс-Таң"
4,820
18
KND-18
"Таң-Самұрат"
2
Барлығы
130,323
".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі А. Есжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі