О присвоении наименовании улиц поселка Теренозек
Решение акима поселка Теренозек Сырдарьинского района Кызылординской области от 5 июня 2023 года № 86. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 июня 2023 года № 8422-11
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения поселка Теренозек и на основании заключении областной ономастической комиссии от 12 октября 2017 года № 2 и от 7 февраля 2018 года № 1, РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам поселка Теренозек следующие наименования:
безымянной улице улица Мұса Сексенбаев;
безымянной улице улица Мырқайдар Мәмбетов;
безымянной улице улица Есімке Алдамжаров;
безымянной улице улица Сейітмұрат Ембергенов;
безымянной улице улица Қойшыбай Оспанов;
безымянной улице улица Сұлтан Қожаниязов;
безымянной улице улица Ибадулла Байдәулетов;
безымянной улице улица Төлеген Әбілдаұлы;
безымянной улице улица Алпысбай Оразбеков;
безымянной улице улица Еріш Тұрсынбаев.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима поселка Теренозек Ғ. Нұртазаев

Тереңөзек кентінің көшелеріне атау беру туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Тереңөзек кенті әкімінің 2023 жылғы 5 маусымдағы № 86 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 маусымда № 8422-11 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Тереңөзек кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 12 қазандағы № 2 және 2018 жылғы 7 ақпандағы № 1 қорытындылары негізінде, ШЕШТІМ:
1. Тереңөзек кентінің көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атауы жоқ көшесіне Мұса Сексенбаев көшесі;
атауы жоқ көшесіне Мырқайдар Мәмбетов көшесі;
атауы жоқ көшесіне Есімке Алдамжаров көшесі;
атауы жоқ көшесіне Сейітмұрат Ембергенов көшесі;
атауы жоқ көшесіне Қойшыбай Оспанов көшесі;
атауы жоқ көшесіне Сұлтан Қожаниязов көшесі;
атауы жоқ көшесіне Ибадулла Байдәулетов көшесі;
атауы жоқ көшесіне Төлеген Әбілдаұлы көшесі;
атауы жоқ көшесіне Алпысбай Оразбеков көшесі;
атауы жоқ көшесіне Еріш Тұрсынбаев көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тереңөзек кенті әкімінің міндетін атқарушы Ғ. Нұртазаев