О признании утратившими силу некоторых решений Шиелийского районного маслихата
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 11/25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 декабря 2023 года № 8478-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Шиелийского районного маслихата:
1) решение Шиелийского районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 26/4 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Шиелийском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4627);
2) решение Шиелийского районного маслихата от 2 декабря 2014 года № 35/2 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 февраля 2014 года № 26/4 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4821).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Шиелийского районного маслихата А. Жандарбеков

Шиелі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 11/25 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 желтоқсанда № 8478-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Шиелі ауданында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 26/4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4627 болып тіркелген);
2) ""Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 21 ақпандағы № 26/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 35/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4821 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихат төрағасы А. Жандарбеков