О признании утратившими силу некоторых решений Мангистауского областного маслихата
Решение Мангистауского областного маслихата от 8 декабря 2023 года № 7/86. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 декабря 2023 года № 4657-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Мангистауского областного маслихата по перечню, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Мангистауского областного маслихата Ж. Матаев
Приложение к решению
Мангистауского областного маслихата
от 8 декабря 2023 года № 7/86
Перечень утративших силу некоторых решений Мангистауского областного маслихата
1. Решение Мангистауского областного маслихата от 29 сентября 2017 года № 13/158 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3439).
2. Решение Мангистауского областного маслихата от 26 апреля 2019 года № 26/316 "О внесении изменения и дополнения в решение Мангистауского областного маслихата от 29 сентября 2017 года № 13/158 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3881).
3. Решение Мангистауского областного маслихата от 27 августа 2021 года № 5/65 "О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 29 сентября 2017 года № 13/158 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Мангистауской области".

Маңғыстау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 7/86 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 желтоқсанда № 4657-12 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес тізбе бойынша Маңғыстау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының төрағасы Ж. Матаев
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2023 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 7/86 шешіміне қосымша
Маңғыстау облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Маңғыстау облысындағы көші-қон процестерін реттеу Қағидаларын бекіту туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі №13/158 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3439 болып тіркелген).
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 13/158 "Маңғыстау облысындағы көші-қон процестерін реттеу Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 26/316 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3881 болып тіркелген).
3. "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 13/158 "Маңғыстау облысындағы көші-қон процестерін реттеу Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 5/65 шешімі.