О признании утратившим силу решения Актауского городского маслихата от 2 мая 2023 года № 2/8 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Актау"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 6 декабря 2023 года № 8/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 декабря 2023 года № 4646-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Актауского городского маслихата от 2 мая 2023 года № 2/8 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4557-12).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель Актауского городского маслихата С. Закенов

Ақтау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 2 мамырдағы № 2/8 "Ақтау қаласы бойынша 2023 жылға арналған шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 8/45 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 желтоқсанда № 4646-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтау қаласы бойынша 2023 жылға арналған шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" Ақтау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 2 мамырдағы №2/8 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4557-12 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының төрағасы С. Закенов