Об определении перечня социально значимых сообщений, подлежащих субсидированию в 2024 - 2026 годах по городу Актау
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 28 декабря 2023 года № 8/90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 4 января 2024 года № 4662-12
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" и приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 августа 2015 года № 883 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12353), Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений, подлежащих субсидированию в 2024-2026 годах по городу Актау, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Мангистауского областного маслихата Ж. Матаев
Приложение к решению
Мангистауского областного маслихата
от 28 декабря 2023 года № 8/90
Перечень социально значимых сообщений, подлежащих субсидированию в 2024-2026 годах по городу Актау
Номер маршрута
Наименование маршрута
1
№ 2
Городской
2
№ 3
Городской
3
№ 4
город Актау-село Умирзак
4
№ 4м
город Актау-село Умирзак
5
№ 5
Городской
6
№ 6
Международный аэропорт Актау-город Актау (зона отдыха)
7
№ 7
город Актау-село Умирзак (жилой массив "Рауан")
8
№ 8
Городской

Ақтау қаласы бойынша 2024 - 2026 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 8/90 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 4 қаңтарда № 4662-12 болып тіркелді
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 1-тармағының 5) тармақшасына және "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 12353 болып тіркелген), Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Ақтау қаласы бойынша 2024-2026 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі айқындалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының төрағасы Ж. Матаев
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 8/90 шешіміне қосымша
Ақтау қаласы бойынша 2024-2026 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі
Маршрут нөмірі
Маршрут атауы
1
№ 2
Қалалық
2
№ 3
Қалалық
3
№ 4
Ақтау қаласы-Өмірзақ ауылы
4
№ 4м
Ақтау қаласы-Өмірзақ ауылы
5
№ 5
Қалалық
6
№6
Ақтау халықаралық әуежайы-Ақтау қаласы (демалыс аймағы)
7
№ 7
Ақтау қаласы-Өмірзақ ауылы ("Рауан" тұрғын-үй массиві)
8
№8
Қалалық