О внесении изменений в решение акима Бейнеуского района от 27 декабря 2018 года № 5 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Бейнеуского района Мангистауской области от 18 сентября 2023 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 19 сентября 2023 года № 4602-12
Аким Бейнеуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бейнеуского района от 27 декабря 2018 года № 5 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3772) следующее изменение:
в приложении:
избирательный участок № 113 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 113
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеуский гуманитарный колледж" Управление образования Мангистауской области.
Граница: дома № 1-80 улицы имени Б. Майлина, дома № 1-86А улицы имени К. Сатбаева, дома № 1-80 улицы имени Т. Рыскулова, дома улиц имени Д. Нурпейисовой, имени Айназар ата, имени С. Датулы, имени Ш. Кудайбердиулы, имени М. Жумабаева села Бейнеу.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Бейнеуского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима Бейнеуского района Р. Шалбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Бейнеуская районная территориальная
избирательная комиссия

Бейнеу ауданы әкімінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 5 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 2023 жылғы 18 қыркүйектегі № 3 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 қыркүйекте № 4602-12 болып тіркелді
Бейнеу ауданының әкімі ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Бейнеу ауданы әкімінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы №5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3772 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
қосымшада:
№ 113 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 113 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының "Бейнеу гуманитарлық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Б.Майлин атындағы көшесінің №1-80 үйлері, Қ.Сәтбаев атындағы көшесінің №1-86А үйлері, Т.Рысқұлов атындағы көшесінің №1-80 үйлері, Д.Нұрпейісова атындағы, Айназар ата атындағы, С.Датұлы атындағы, Ш.Құдайбердіұлы атындағы, М.Жұмабаев атындағы көшелердің үйлері.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданы әкімінің міндетін уақытша атқарушы Р. Шалбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Бейнеу аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы