О признании утратившим силу решения маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год" от 14 апреля 2023 года № 14 по Камыстинскому району"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 18 сентября 2023 года № 83. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 25 сентября 2023 года № 10059
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Камыстинского районного маслихата "Об утверждении ставки туристского взноса для иностранцев на 2023 год" от 14 апреля 2023 года № 14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9980).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель Камыстинского районного маслихата Н. Искаков

Мәслихаттың "Қамысты ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 14 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2023 жылғы 18 қыркүйектегі № 83 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 қыркүйекте № 10059 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қамысты аудандық мәслихатының "Қамысты ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 14 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9980 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының төрағасы Н. Искаков