О признании утратившим силу решения маслихата от 20 декабря 2022 года № 183 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Карасускому району"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 14 декабря 2023 года № 96. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 22 декабря 2023 года № 10118-10
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Карасускому району" от 20 декабря 2022 года № 183 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31182).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Карасуского районного маслихата С. Кажиев

Мәслихаттың "Қарасу ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 183 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 96 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 желтоқсанда № 10118-10 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 183 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31182 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының төрағасы С. Кажиев