О внесении изменения в решение маслихата от 30 апреля 2019 года № 278 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Наурзумском районе"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 22 июня 2023 года № 22. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 26 июня 2023 года № 10032. Утратило силу решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 6 мая 2024 года № 112
Сноска. Утратило силу решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 06.05.2024 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Наурзумского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Наурзумском районе" от 30 апреля 2019 года № 278 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8390) следующее изменение:
в приложении к указанному решению пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Совокупный доход малообеспеченной семьи (гражданина) исчисляется уполномоченным органом за квартал, предшествовавший кварталу обращения за назначением жилищной помощи, в порядке, определяемом приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан "Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода семьи (гражданина Республики Казахстан), претендующей на получение жилищной помощи" от 24 апреля 2020 года № 226 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20498).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Г. Абенова

Мәслихаттың 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 278 "Науырзым ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2023 жылғы 22 маусымдағы № 22 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 маусымда № 10032 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2024 жылғы 6 мамырдағы № 112 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 06.05.2024 № 112 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Науырзым аудандық мәслихаттың "Науырзым ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 278 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8390 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында 3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Аз қамтылған отбасының (азаматтың) жиынтық табысын уәкілетті орган тұрғын үй көмегін тағайындауға өтініш білдірген тоқсанның алдындағы тоқсанға "Тұрғын үй көмегін алуға үміткер отбасының (Қазақстан Республикасы азаматының) жиынтық табысын есептеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 226 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20498 болып тіркелген) айқындалған тәртіппен есептейді.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрайымы Г. Абенова