Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Наурзумскому району
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 10 октября 2023 года № 43. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 31 октября 2023 года № 10072. Утратило силу решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 20 марта 2024 года № 98
Сноска. Утратило силу решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 20.03.2024 № 98 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 33110) Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов в размере – 0,2 (ноль целых две десятых) месячного расчетного показателя.
2. Признать утратившим силу решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 7 апреля 2023 года № 9 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Наурзумскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9952).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Г. Абенова

Науырзым ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2023 жылғы 10 қазандағы № 43 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 31 қазанда № 10072 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы № 98 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 20.03.2024 № 98 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 181 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33110 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері айлық есептік көрсеткіштің 0,2 (нөл бүтін оннан екі) мөлшерінде бекітілсін.
2. Қостанай облысы Науырзым аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 9 "Науырзым ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9952 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың төрайымы Г. Абенова