О внесении изменения в решение Павлодарского областного маслихата от 22 апреля 2021 года № 22/3 "Об утверждении Правил содержания сельскохозяйственных животных в населенных пунктах Павлодарской области"
Решение Павлодарского областного маслихата от 16 января 2023 года № 235/20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 января 2023 года № 7304
Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата "Об утверждении Правил содержания сельскохозяйственных животных в населенных пунктах Павлодарской области" от 22 апреля 2021 года № 22/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7296) следующее изменение:
пункт 3 Правил содержания сельскохозяйственных животных в населенных пунктах Павлодарской области, утвержденных настоящим решением исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского областного маслихата Е. Айткенов

Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 22/3 "Павлодар облысының елді мекендерінде ауыл шаруашылығы жануарларын асырау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 235/20 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 қаңтарда № 7304 болып тіркелді
Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысының елді мекендерінде ауыл шаруашылығы жануарларын асырау қағидаларын бекіту туралы" 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 22/3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7296 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
Осы шешіммен бекітілген Павлодар облысының елді мекендерінде ауыл шаруашылығы жануарларын асырау қағидаларының 3 – тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының төрағасы Е. Айткенов