Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 3 августа 2023 года № 648/6. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 7 августа 2023 года № 7376-14.
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17-2 Закона Республики Казахстан "О рекламе", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 3 тамыздағы № 648/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 7 тамызда № 7376-14 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Жарнама туралы" Заңының 17-2-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемый перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Байбакирова Н.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Н. Дюсимбинов
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу от

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, қоса беріліп отырған мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н.Ж.Байбакировке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Н. Дюсимбинов
Ақсу қаласы әкімдігінің

3 августа 2023 года
№ 648/6
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Аксу Павлодарской области от 23.01.2025 № 40/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
1
2
город Аксу
1
улица М.О. Ауэзова 8, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу
2
улица Астана 37, перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Дом детского творчества города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
3
улица М.О. Ауэзова, справа от дома № 42
4
улица М.О. Ауэзова, сзади дома № 81
5
улица М.О. Ауэзова, спереди дома № 41
6
улица Астана, сзади дома № 12
7
улица Маншук Маметова, сзади дома № 11
8
улица Астана, слева от дома № 21
9
улица 8 Марта, слева от дома № 203
сельский округ Қанаш Қамзин
10
село Алгабас, улица Советов 4А, перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Қанаш Қамзин"
11
село Айнаколь, улица Центральная 23А, слева от административного здания
12
село Қанаш Қамзин, улица Кабылбекова 15, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Қанаш Қамзин села Қанаш Қамзин" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
Достыкский сельский округ
13
село Достык, улица 2 Линия 34/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Достыкская средняя школа" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
14
село Пограничник, переулок имени Алексея Пикало 1, перед зданием коммунального государственного учреждение "Средняя школа имени Бауыржана Момышулы села Пограничник" отдела образования города Аксу, управления образовании Павлодарской области"
15
село Береке, улица Николая Бердникова 27/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Береке" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
Евгеньевский сельский округ
16
село Евгеньевка, улица Ю. Гагарина, спереди дома № 1
17
село Уштерек, улица Абылайхан 21А, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Уштерек" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
Калкаманский сельский округ
18
село Калкаман, улица Ленина 20А, перед стадионом
19
село Акжол, улица Школьная 4/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Акжол" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
Кызылжарский сельский округ
20
село Кызылжар, улица Тәуелсіздік № 1, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу
21
село Сарышыганак, улица Молодежная 10, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Сарышыганак" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
Сельский округ имени Мамаита Омарова
22

2023 жылғы 3 тамыздағы
№ 648/6 қаулысына
қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 23.01.2025 № 40/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с
Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесі
1
2
Ақсу қаласы
1
М.О. Әуезов көшесі 8, Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
2
Астана көшесі 37, Павлодар облысының білім беру басқармасы Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының балалар шығармашылық үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
3
М.О. Әуезов көшесі, № 42 үйдің оң жағында
4
М.О. Әуезов көшесі, № 81 үйдің артында
5
М.О. Әуезов көшесі, № 41 үйдің алдында
6
Астана көшесі, № 12 үйдің артында
7
Мәншүк Мәметова көшесі, № 11 үйдің артында
8
Астана көшесі, № 21 үйдің сол жағында
9
8 Март көшесі, № 203 үйдің сол жағында
Қанаш Қамзин ауылдық округі
10
Алғабас ауылы, Советов көшесі 4А, "Ақсу қаласы Қанаш Қамзин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
11
Айнакөл ауылы, Центральная көшесі 23А, әкімшілік ғимараттың сол жағында
12
Қанаш Қамзин ауылы, Қабылбеков көшесі 15, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Қанаш Қамзин ауылының Қанаш Қамзин атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Достық ауылдық округі
13
Достық ауылы, 2 желі көшесі 34/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Достық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
14
Пограничник ауылы, Алексей Пикало атындағы қиылыс 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Пограничник ауылының Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
15
Береке ауылы, Николай Бердников көшесі 27/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Береке ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Евгеньевка ауылдық округі
16
Евгеньевка ауылы, Ю. Гагарин көшесі, №1 үйдің алдында
17
Үштерек ауылы, Абылайхан көшесі 21А, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Үштерек ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Қалқаман ауылдық округі
18
Қалқаман ауылы, Ленин көшесі, № 20А, стадионның алдында
19
Ақжол ауылы, Школьная көшесі, № 4/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақжол ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Қызылжар ауылдық округі
20
Қызылжар ауылы, Тәуелсіздік көшесі, №1, Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
21
Сарышығанақ ауылы, Молодежная көшесі, № 10, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Сарышығанақ ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі
22

село Енбек, улица Ардагерлер 17/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Енбек" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
23
село имени Мамаита Омарова, улица Ш. Аргынбаева №1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Жамбылская средняя школа" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
24

Еңбек ауылы, Ардагерлер көшесі, № 17/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Еңбек ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
23
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылы, Ш. Арғынбаев көшесі, № 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Жамбыл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
24

село Курколь, улица 40 лет победы №9, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Донентаева села Курколь" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области

Құркөл ауылы, 40 лет победы көшесі, № 9, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Құркөл ауылының Дөнентаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында