Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 3 августа 2023 года № 648/6. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 7 августа 2023 года № 7376-14
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17-2 Закона Республики Казахстан "О рекламе", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 3 тамыздағы № 648/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 7 тамызда № 7376-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Жарнама туралы" Заңының 17-2-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемый перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Байбакирова Н.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Н. Дюсимбинов
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу от

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, қоса беріліп отырған мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н.Ж.Байбакировке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Н. Дюсимбинов
Ақсу қаласы әкімдігінің

3 августа 2023 года
№ 648/6
п/п
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
1
2
город Аксу
1
улица М.О. Ауэзова 8, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу
2
улица Астана 37, перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Дом детского творчества города Аксу" отдела образования города Аксу управления образования Павлодарской области
3
улица М.О. Ауэзова 42, справа от магазина "Чайка"
4
улица М.О. Ауэзова 81, перед магазином "Нива"
5
улица М.О. Ауэзова 41, перед магазином "Достык"
6
улица Астана 12, перед торговым домом "Агидель"
7
улица Маншук Маметова 11, перед торговым домом "Камея"
8
улица Астана 21, перед коммунальным рынком "Ауыл"
9
улица 8 Марта 203, слева от магазина "Юбилейный"
Алгабасский сельский округ
10
село Алгабас, улица Советов 4А, перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Алгабасского сельского округа"
11
село Айнаколь, улица Центральная 23А, слева от административного здания
12
село Жолкудук, улица Кабылбекова 15, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени К. Камзина села Жолкудук" отдела образования города Аксу управления образования Павлодарской области
Достыкский сельский округ
13
село Достык, улица 2 Линия 34/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Достыкская средняя школа" отдела образования города Аксу управления образования Павлодарской области
14
село Пограничник, переулок имени Алексея Пикало 1, перед зданием коммунального государственного учреждение "Средняя школа имени Бауыржана Момышулы села Пограничник" отдела образования города Аксу управления образовании Павлодарской области"
15
село Береке, улица Николая Бердникова 27/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Береке" отдела образования города Аксу управления образования Павлодарской области
Евгеньевский сельский округ
16
село Евгеньевка, улица Ю. Гагарина, перед магазином "Юбилейный"
17
село Уштерек, улица Абылайхан 21А, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Уштерек" отдела образования города Аксу управления образования Павлодарской области
Калкаманский сельский округ
18
село Калкаман, улица Ленина 20А, перед стадионом
19
село Акжол, улица Школьная 4/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Акжол" отдела образования города Аксу управления образования Павлодарской области
Кызылжарский сельский округ
20
село Кызылжар, улица Тәуелсіздік 1, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу
21
село Сарышыганак, улица Молодежная 10, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Сарышыганак" отдела образования города Аксу управления образования Павлодарской области
Сельский округ имени Мамаита Омарова
22

2023 жылғы 3 тамыздағы
№ 648/6 қаулысына
қосымша
Р/с
Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралардың афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесі
1
2
Ақсу қаласы
1
М.О. Әуезов көшесі 8, Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
2
Астана көшесі 37, Павлодар облысының білім беру басқармасы Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының балалар шығармашылық үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
3
М.О. Әуезов көшесі 42, "Чайка" дүкенінің оң жағында
4
М.О. Әуезов көшесі 81, "Нива" дүкенінің алдында
5
М.О. Әуезов көшесі 41, "Достық" дүкенінің алдында
6
Астана көшесі 12, "Агидель" сауда үйінің алдында
7
Мәншүк Мәметова көшесі 11, "Камея" сауда үйінің алдында
8
Астана көшесі 21, "Ауыл" коммуналдық базарының алдында
9
8 Март көшесі 203, "Юбилейный" дүкенінің сол жағында
Алғабас ауылдық округі
10
Алғабас ауылы, Советов көшесі 4А, "Алғабас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
11
Айнакөл ауылы, Центральная көшесі 23А, әкімшілік ғимараттың сол жағында
12
Жолқұдық ауылы, Қабылбеков көшесі 15, Павлодар облысының білім беру басқармасы Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Жолқұдық ауылының Қ. Қамзин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Достық ауылдық округі
13
Достық ауылы, 2 желі көшесі 34/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Достық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
14
Пограничник ауылы, Алексей Пикало атындағы қиылыс 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Пограничник ауылының Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
15
Береке ауылы, Николай Бердников көшесі 27/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Береке ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Евгеньевка ауылдық округі
16
Евгеньевка ауылы, Ю. Гагарин көшесі 1, "Юбилейный" дүкенінің алдында
17
Үштерек ауылы, Абылайхан көшесі 21А, Павлодар облысының білім беру басқармасы Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Үштерек ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Қалқаман ауылдық округі
18
Қалқаман ауылы, Ленин көшесі 20А, стадионның алдында
19
Ақжол ауылы, Школьная көшесі 4/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақжол ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Қызылжар ауылдық округі
20
Қызылжар ауылы, Тәуелсіздік көшесі 1, Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
21
Сарышығанақ ауылы, Молодежная көшесі 10, Павлодар облысының білім беру басқармасы Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Сарышығанақ ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі
22

село Енбек, улица Ардагерлер 17/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Енбек" отдела образования города Аксу управления образования Павлодарской области
23
село имени Мамаита Омарова, улица Ш. Аргынбаева 1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Жамбылская средняя школа" отдела образования города Аксу управления образования Павлодарской области
24
село Курколь, улица 40 лет победы 9, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Донентаева села Курколь" отдела образования города Аксу управления образования Павлодарской области

Еңбек ауылы, Ардагерлер көшесі 17/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Еңбек ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
23
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылы, Ш. Арғынбаев көшесі 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Жамбыл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
24
Құркөл ауылы, 40 лет победы көшесі 9, Павлодар облысының білім беру басқармасы Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Құркөл ауылының Дөнентаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында