О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 13 октября 2023 года № 79/8. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 16 октября 2023 года № 7404-14
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Экибастузского городского маслихата Н. Макраев
Приложение
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 13 октября 2023 года
№ 79/8
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений маслихата
1. Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 23 января 2018 года № 220/26 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5860).
2. Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 14 марта 2019 года № 336/40 "О внесении изменений в решение маслихата города Экибастуза от 23 января 2018 года № 220/26 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6271).
3. Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 13 ноября 2020 года № 475/61 "О внесении изменения в решение Экибастузского городского маслихата от 23 января 2018 года № 220/26 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7062).
4. Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 17 февраля 2022 года № 101/16 "О внесении изменения в решение Экибастузского городского маслихата от 23 января 2018 года № 220/26 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27226).
5. Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 25 июля 2023 года № 42/5 "О внесении изменения в решение Экибастузского городского маслихата от 23 января 2018 года № 220/26 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7375-14).

Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы № 79/8 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 қазанда № 7404-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының төрағасы Н. Макраев
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2023 жылғы
13 қазандағы № 79/8
шешіміне қосымша
Мәслихаттың күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 23 қаңтардағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Екібастұз қаласы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 220/26 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5860 болып тіркелген).
2. Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 14 наурыздағы "Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 23 қаңтардағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Екібастұз қаласы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 220/26 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 336/40 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6271 болып тіркелген).
3. Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 13 қарашадағы "Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 23 қаңтардағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Екібастұз қаласы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 220/26 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 475/61 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7062 болып тіркелген).
4. Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2022 жылғы 17 ақпандағы "Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 23 қаңтардағы № 220/26 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Екібастұз қаласы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешiмiне өзгеріс енгiзу туралы" № 101/16 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27226 болып тіркелген).
5. Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 25 шілдедегі "Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 23 қаңтардағы № 220/26 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Екібастұз қаласы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешiмiне өзгеріс енгiзу туралы" № 42/5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7375-14 болып тіркелген).