Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в Железинском районе на 2023 год
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 20 июня 2023 года № 29/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 июня 2023 года № 7354. Утратило силу решением Железинского районного маслихата Павлодарской области от 16 ноября 2023 года № 62/8
Сноска. Утратило силу решением Железинского районного маслихата Павлодарской области от 16.11.2023 № 62/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", маслихат Железинского района РЕШИЛ:
1.Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев с 1 января по 31 декабря 2023 года включительно в размере 5 (пяти) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Железинского районного маслихата Т. Даулетов

Железин ауданында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 маусымдағы № 29/8 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 маусымда № 7354 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қарашадағы № 62/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 16.11.2023 № 62/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-10-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы "Шетелдіктер үшін туристік жарна төлеу қағидаларын бекіту туралы" № 787 қаулысына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемесі болу құнының 5 (бес) пайызы мөлшерінде бекітілсін.
2.Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Железин аудандық мәслихатының төрағасы Т. Даулетов