О признании утратившим силу решения Иртышского районного маслихата
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 7 сентября 2023 года № 25-7-8. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 8 сентября 2023 года № 7389-14
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Иртышского районного маслихата от 10 июля 2018 года № 134-28-6 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сел и сельских округов Иртышского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6029).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Иртышского районного маслихата Б. Шингисов

Ертіс аудандық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 қыркүйектегі № 25-7-8 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 8 қыркүйекте № 7389-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 шілдедегі "Ертіс ауданы ауылдар және ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" № 134-28-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6029 болып тіркелді) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ертіс аудандық мәслихатының төрағасы Б. Шингисов