О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Аққулы
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 16 ноября 2023 года № 51/11. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 23 ноября 2023 года № 7424-14
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Аққулы согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Аққулы А. Касымова
Приложение
к решению маслихата
района Аққулы
от 16 ноября 2023 года
№ 51/11
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата района Аққулы
1. Решение маслихата района Аққулы от 20 октября 2020 года № 279/57 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории сельского округа Аққулы района Аққулы" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6999);
2. Решение маслихата района Аққулы от 24 июля 2020 года № 263/55 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Баймульдинского сельского округа района Аққулы" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6894);
3. Решение маслихата района Аққулы от 24 июля 2020 года № 264/55 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Жамбылского сельского округа района Аққулы" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6899);
4. Решение маслихата района Аққулы от 07 августа 2020 года № 275/56 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории сельского округа Қарақала района Аққулы" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6901);
5. Решение маслихата района Аққулы от 20 октября 2020 года № 280/57 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Кызылагашского сельского округа района Аққулы" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6990);

Аққулы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қарашадағы № 51/11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 қарашада № 7424-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Аққулы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихатының төрағасы А. Касымова
Аққулы аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
16 қарашадағы
№ 51/11 шешіміне
қосымша
Аққулы аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қазандағы "Аққулы ауданы Аққулы ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 279/57 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6999 болып тіркелген);
2. Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі "Аққулы ауданы Баймолдин ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 263/55 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6894 болып тіркелген);
3. Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі "Аққулы ауданы Жамбыл ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 264/55 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6899 болып тіркелген);
4. Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі "Аққулы ауданы Қарақала ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 275/56 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6901 болып тіркелген);
5. Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қазандағы "Аққулы ауданы Қызылағаш ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 280/57 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6990 болып тіркелген);

6. Решение маслихата района Аққулы от 24 июля 2020 года № 265/55 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Майкарагайского сельского округа района Аққулы" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6892);
7. Решение маслихата района Аққулы от 24 июля 2020 года № 266/55 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Малыбайского сельского округа района Аққулы" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6893);
8. Решение маслихата района Аққулы от 24 июля 2020 года № 267/55 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Шакинского сельского округа района Аққулы" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6908);
9. Решение маслихата района Аққулы от 24 июля 2020 года № 268/55 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Шарбактинского сельского округа района Аққулы" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6914);
10. Решение маслихата района Аққулы от 24 июля 2020 года № 269/55 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Ямышевского сельского округа района Аққулы" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6921).

6. Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі "Аққулы ауданы Майқарағай ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 265/55 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6892 болып тіркелген);
7. Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі "Аққулы ауданы Малыбай ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 266/5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6893 болып тіркелген);
8. Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі "Аққулы ауданы Шақа ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 267/55 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6908 болып тіркелген);
9. Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі "Аққулы ауданы Шарбақты ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 268/55 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6914 болып тіркелген);
10. Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі "Аққулы ауданы Ямышев ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 269/55 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6921 болып тіркелген).