О признании утратившим силу решения Успенского районного маслихата от 16 января 2023 года № 166/27 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов на 2023 год по Успенскому району"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 30 ноября 2023 года № 67/11. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 1 декабря 2023 года № 7433-14
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Успенского районного маслихата от 16 января 2023 года № 166/27 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов на 2023 год по Успенскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7303).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Успенского районного маслихата Ж. Бараисов

Успен аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 166/27 "Успен ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристерді орналастыру орындарындағы туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 67/11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 1 қарашада № 7433-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 166/27 "Успен ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристерді орналастыру орындарындағы туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7303 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Бараисов