О внесении изменения в решение маслихата города Алматы от 24 мая 2017 года № 101 "Об утверждении перечня социально значимых пассажирских пригородных сообщений города Алматы в области железнодорожного транспорта"
Решение внеочередной XI сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 1 декабря 2023 года № 69. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 6 декабря 2023 года № 1749
Маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алматы "Об утверждении перечня социально значимых пассажирских пригородных сообщений города Алматы в области железнодорожного транспорта" от 24 мая 2017 года № 101 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1378) следующее изменение:
в приложении:
в перечне социально значимых пассажирских пригородных сообщений города Алматы в области железнодорожного транспорта строку, порядковый номер 1 изложить в следующей редакции:
"
1.
Казыбек бек – Алматы 2 – Казыбек бек
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев

"Теміржол көлігі саласындағы Алматы қаласының әлеуметтік мәні бар қала маңындағы жолаушылар қатынастарының тізбесін бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 24 мамырдағы № 101 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XI сессиясының 2023 жылғы 1 желтоқсандағы № 69 шешiмi. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 желтоқсанда № 1749 болып тіркелді
Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Теміржол көлігі саласындағы Алматы қаласының әлеуметтік мәні бар қала маңындағы жолаушылар қатынастарының тізбесін бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 24 мамырдағы № 101 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1378 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
қосымшада:
теміржол көлігі саласындағы Алматы қаласының әлеуметтік мәні бар қала маңындағы жолаушылар қатынастарының тізбесінде реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1.
Қазыбек бек – Алматы 2 – Қазыбек бек
".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев