О признании утратившим силу решения акима города Петропавловска от 01 апреля 2021 года № 10 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба в городе Петропавловске"
Решение акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18 сентября 2023 года № 28. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 20 сентября 2023 года № 7578-15
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Петропавловска от 01 апреля 2021 года № 10 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба в городе Петропавловске" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7229).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Петропавловска
Северо-Казахстанской области
С. Мухамедиев

Петропавл қаласы әкімінің 2021 жылғы 01 сәуірдегі № 10 "Петропавл қаласында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 18 қыркүйектегі № 28 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 қыркүйекте № 7578-15 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Петропавл қаласы әкімінің 2021 жылғы 01 сәуірдегі № 10 "Петропавл қаласында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7229 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласының әкімі
С. Мухамедиев