О признании утратившим силу решение маслихата Жамбылского района от 14 апреля 2023 года № 2/2 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 23 октября 2023 года № 8/2. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 30 октября 2023 года № 7605-15
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Жамбылского района "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области" от 14 апреля 2023 года № 2/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7477-15).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Жамбылского района Л. Топорова

"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2023 жылдың 14 сәуіріндегі № 2/2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 23 қазандағы № 8/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 30 қазанда № 7605-15 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2023 жылдың 14 сәуіріндегі № 2/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7477-15 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы мәслихатының төрайымы Л. Топорова