О признании утратившими силу некоторых решений Атырауского областного маслихата
Решение Атырауского областного маслихата от 11 декабря 2023 года № 71-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 20 декабря 2023 года № 5107-06
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Атырауского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Атырауского областного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Хайруллиев
Приложение к решению
Атырауского областного
маслихата от 11 декабря
2023 года № 71-VIII
Перечень утративших силы некоторых решений
1. Решение Атырауского областного маслихата от 23 августа 2017 года № 148-VІ "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Атырауской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3942);
2. Решение Атырауского областного маслихата от 21 июня 2019 года № 332-VII "О внесении изменения и дополнения в решение Атырауского областного маслихата от 23 августа 2017 года № 148-VІ "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Атырауской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4433);
3. Решение Атырауского областного маслихата от 29 сентября 2021 года № 70-VII "О внесении изменений в решение Атырауского областного маслихата от 23 августа 2017 года № 148-VІ "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Атырауской области".

Атырау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 71-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 желтоқсанда № 5107-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес, Атырау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Атырау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау облыстық мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Хайруллиев
Атырау облыстық
мәслихатының 2023 жылғы
11 желтоқсандағы № 71-VIII
шешіміне қосымша
Кейбір шешімдерінің күші жойылған тізбесі
1. Атырау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 тамыздағы № 148-VІ "Атырау облысындағы көші-қон процестерін реттеудің Қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3942 болып тіркелген) шешімі;
2. Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 21 маусымдағы № 332-VI "Атырау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 тамыздағы № 148-VІ "Атырау облысындағы көші–қон процестерін реттеудің Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4433 болып тіркелген) шешімі;
3. Атырау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 29 қыркүйектегі № 70-VII "Атырау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 тамыздағы № 148-VІ "Атырау облысындағы көші–қон процестерін реттеудің Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.