О признании утратившим силу решение Атырауского городского маслихата от 14 апреля 2023 года № 6 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в городе Атырау на 2023 год"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 20 декабря 2023 года № 72. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 27 декабря 2023 года № 5122-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Атырауского городского маслихата от 14 апреля 2023 года № 6 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев в городе Атырау на 2023 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5001-06).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Маслихата
города Атырау
Н. Құрман

Атырау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 6 "Атырау қаласындағы шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 72 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 желтоқсанда № 5122-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, сәйкес Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 6 "Атырау қаласындағы шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5001-06 болып тіркелді) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласы
Мәслихатының төрағасы
Н. Құрман