О признании утратившими силу некоторых решений Исатайского районного маслихата
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27 апреля 2023 года № 11-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 3 мая 2023 года № 5007-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решение Исатайского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Н. Мусин
Приложение к решению
Исатайского районного
маслихата от 27 апреля
2023 года № 11-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений Исатайского районного маслихата:
1. Решение Исатайского районного маслихата от 20 марта 2018 года № 148-VI "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Исатайского районного Маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4106).
2. Решение Исатайского районного маслихата от 25 февраля 2022 года № 114-VII "О внесении изменений в решение Исатайского районного маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Исатайского районного маслихата" от 20 марта 2018 года № 148-VI".
3. Решение Исатайского районного маслихата от 06 июня 2018 года № 160-VI "Об утверждении регламентов собраний местного сообщества сельских округов Исатайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4169).
4. Решение Исатайского районного маслихата от 25 октября 2021 года № 78-VII "О внесении изменений в решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 6 июня 2018 года № 160 "Об утверждении регламентов собраний местного сообщества сельских округов Исатайского района".
5. Решение Исатайского районного маслихата от 28 февраля 2020 года № 291-VI "Об утверждении регламентов собраний местного сообщества сельских округов Исатайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4607).
6. Решение Исатайского районного маслихата от 25 октября 2021 года № 79-VII "О внесении изменений в решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 28 февраля 2020 года № 291 "Об утверждении регламентов собраний местного сообщества сельских округов Исатайского района".

Исатай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 11-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 мамырда № 5007-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Исатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Исатай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н. Мусин
Исатай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 сәуірдегі
№ 11-VIII шешіміне қосымша
Исатай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі:
1. "Исатай аудандық Маслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Исатай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 148-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4106 болып тіркелген) шешімі.
2. "Исатай аудандық Маслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Исатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 148-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Исатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 ақпандағы № 114-VII шешімі.
3. "Исатай ауданының ауылдық округтердегі жергілікті қоғамдастық жиналыстарының регламенттерін бекіту туралы" Исатай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 06 маусымдағы № 160-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4169 болып тіркелген) шешімі.
4. "Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 маусымдағы № 160 "Исатай ауданының ауылдық округтердегі жергілікті қоғамдастық жиналыстарының регламенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Исатай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қазандағы № 78-VII шешімі.
5. "Исатай ауданының ауылдық округтердегі жергілікті қоғамдастық жиналыстарының регламенттерін бекіту туралы" Исатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 ақпандағы № 291-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4607 болып тіркелген) шешімі.
6. "Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 акпандағы № 291 "Исатай ауданының ауылдық округтердегі жергілікті қоғамдастық жиналыстарының регламенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Исатай ауданы мәслихатының 2021 жылғы 25 қазандағы № 79-VII шешімі.

7. Решение Исатайского районного маслихата от 21 августа 2020 года № 324-VI "Об утверждении регламента собраний местного сообщества Зинеденского сельского округа Исатайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4714).
8. Решение Исатайского районного маслихата от 25 октября 2021 года № 80-VII "О внесении изменений в решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 21 августа 2020 года № 324 "Об утверждении регламента собраний местного сообщества Зинеденского сельского округа Исатайского района".

7. "Исатай ауданы Зинеден ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Исатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 тамыздағы № 324-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4714 болып тіркелген) шешімі.
8. "Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 тамыздағы № 324 "Исатай ауданы Зинеден ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Исатай ауданы мәслихатының 2021 жылғы 25 қазандағы № 80-VII шешімі.