Об утверждении перечня приоритетных культур и нормы субсидий на субсидирование развития производства приоритетных культур, в том числе многолетних насаждений на 2023 год
Постановление акимата Туркестанской области от 2 ноября 2023 года № 237. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 6 ноября 2023 года № 6390-13. Прекращено действие в связи с истечением срока
В редакции от: 01.01.2024
Опубликовано: Эталонный контрольный банк НПА РК в электронном виде, 10.11.2023 г.
Постановление акимата Туркестанской области от 2 ноября 2023 года № 237. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 6 ноября 2023 года № 6390-13. Прекращено действие в связи с истечением срока
Об утверждении перечня приоритетных культур и нормы субсидий на субсидирование развития производства приоритетных культур, в том числе многолетних насаждений на 2023 год
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства", (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209), акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень приоритетных культур и нормы субсидий на субсидирование развития производства приоритетных культур, в том числе многолетних насаждений на 2023 год согласно приложению к настоящему постановлению.

2023 жылға басым дақылдар, оның ішінде көпжылдық екпелер өндірісін дамытуды субсидиялауға арналған дақылдар тiзбесі және субсидия нормаларын бекіту туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 2 қарашадағы № 237 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 6 қарашада № 6390-13 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
01.01.2024 редакциясында
ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкі, 10.11.2023 ж. жарияланды
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 2 қарашадағы № 237 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 6 қарашада № 6390-13 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2023 жылға басым дақылдар, оның ішінде көпжылдық екпелер өндірісін дамытуды субсидиялауға арналған дақылдар тiзбесі және субсидия нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2023 жылға басым дақылдар, оның ішінде көпжылдық екпелер өндірісін дамытуды субсидиялауға арналған дақылдар тiзбесі және субсидия нормалары бекітілсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Туркестанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области      Д. Сатыбалды
Приложение к постановлению
акимата Туркестанской области
от 2 ноября 2023 года № 237
Перечень приоритетных культур и нормы субсидий на субсидирование развития производства приоритетных культур, в том числе многолетних насаждений на 2023 год
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Единица измерения тонна, гектар
Нормы субсидий, тенге
1
Сафлор
тонна

2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Түркістан облысы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі      Д. Сатыбалды
Түркістан облысы әкімдігінің
2023 жылғы 2 қарашадағы
№ 237 қаулысына қосымша
2023 жылға басым дақылдар, оның ішінде көпжылдық екпелер өндірісін дамытуды субсидиялауға арналған дақылдар тiзбесі және субсидия нормалары
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Өлшем бірлігі тонна, гектар
Субсидия нормалары, теңге
1
Мақсары
тонна