О внесении изменений в решение акима Южно-Казахстанской области от 31 декабря 2014 года № 166 "Об утверждении порядка реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий в Южно-Казахстанской области"
Решение акима Туркестанской области от 19 декабря 2023 года № 15. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 21 декабря 2023 года № 6424-13
Аким Туркестанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Южно-Казахстанской области от 31 декабря 2014 года № 166 "Об утверждении порядка реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий в Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3005) следующие изменения:
заголовок решения изложить в следующей редакции:
"Об утверждении порядка реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий в Туркестанской области";
пункт 1 решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить порядок реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий в Туркестанской области согласно приложению к настоящему решению.";
в приложении указанного решения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Порядок реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий в Туркестанской области";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящий порядок реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий в Туркестанской области (далее – Порядок) разработан в соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлениии самоуправлении в Республике Казахстан".".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области Д. Сатыбалды

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 166 "Оңтүстік Қазақстан облысында спорттық-бұқаралық, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық іс-шаралар өткізілетін орындарда шыны ыдыстағы өнімдерді сату тәртібін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмiнiң 2023 жылғы 19 желтоқсандағы № 15 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 21 желтоқсанда № 6424-13 болып тiркелдi
Түркістан облысының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Оңтүстік Қазақстын облысында спорттық-бұқаралық, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық іс-шаралар өткізілетін орындарды шыны ыдыстағы өнімдерді сату тәртібін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 166 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3005 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Түркістан облысында спорттық-бұқаралық, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық іс-шаралар өткізілетін орындарда шыны ыдыстағы өнімдерді сату тәртібін бекіту туралы";
шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан облысында спорттық-бұқаралық, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық іс-шаралар өткізілетін орындарда шыны ыдыстағы өнімдерді сату тәртібі осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы:
тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Түркістан облысында спорттық-бұқаралық, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық іс-шаралар өткізілетін орындарда шыны ыдыстағы өнімдерді сату тәртібі";
1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан облысында спорттық-бұқаралық, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық іс-шаралар өткізілетін орындарда шыны ыдыстағы өнімдерді сату тәртібі (бұдан әрі – Тәртібі) "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес әзірленген.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі Д. Сатыбалды