О признании утратившим силу постановления акимата города Арыс от 9 июня 2020 года № 204 "Об определении специально отведенных мест и (или) маршрутов для осуществления выездной торговли на территории города Арыс"
Постановление акимата города Арыс Туркестанской области от 16 января 2023 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 16 января 2023 года № 6232
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Арыс от 9 июня 2020 года № 204 "Об определении специально отведенных мест и (или) маршрутов для осуществления выездной торговли на территории города Арыс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5655).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Арыс Г. Курманбекова

Арыс қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 9 маусымдағы № 204 "Арыс қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды және (немесе) маршруттарды айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 16 қаңтардағы № 14 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 16 қаңтарда № 6232 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Арыс қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арыс қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 9 маусымдағы № 204 "Арыс қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды және (немесе) маршруттарды айқындау туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5655 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Арыс қаласының әкімі Г. Курманбекова