О признании утратившим силу решения маслихата города Арыс от 23 сентября 2020 года № 54/382-VI "О внесении изменения в решение Арысского городского маслихата от 24 июня 2020 года № 52/363-VІ "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи по городу Арыс"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 21 июля 2023 года № 6/38-VІІІ. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 21 июля 2023 года № 6330-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Арыс "О внесении изменения в решение Арысского городского маслихата от 24 июня 2020 года № 52/363-VІ "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи по городу Арыс" от 23 сентября 2020 года № 54/382-VI (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5844).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Арыс К. Ахметов

Арыс қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 қыркүйектегі № 54/382-VI "Арыс қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 52/363-VІ "Арыс қаласы бойынша тұрғын үй көмегiн көрсетудiң мөлшерi мен тәртiбiн айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 шілдедегі № 6/38-VІІІ шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 21 шілдеде № 6330-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арыс қалалық мәслихатының "Арыс қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 52/363-VІ "Арыс қаласы бойынша тұрғын үй көмегiн көрсетудiң мөлшерi мен тәртiбiн айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 23 қыркүйектегі № 54/382-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5844 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арыс қалалық мәслихат төрағасы К. Ахметов