О признании утратившими силу некоторых решений Кентауского городского маслихата
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 20 сентября 2023 года № 41. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 22 сентября 2023 года № 6353-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кентауского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кентауского
городского маслихата К. Елеусизов
Приложение к решению
Кентауского городского маслихата
от 20 сентября 2023 года № 41
Перечень утративших силу некоторых решений Кентауского городского маслихата
1. Решение Кентауского городского маслихата от 25 сентября 2020 года № 382 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Кентау" (заригистрировано в Реестре государственный регистрации нормативных правовых актов под № 5860).
2. Решение Кентауского городского маслихата от 10 марта 2021 года № 21 "О внесении изменений и дополнений в решение Кентауского городского маслихата от 25 сентября 2020 года № 382 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Кентау" (заригистрировано в Реестре государственный регистрации нормативных правовых актов под № 6132).
3. Решение Кентауского городского маслихата от 5 мая 2021 года № 47 "О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 25 сентября 2020 года № 382 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Кентау" (заригистрировано в Реестре государственный регистрации нормативных правовых актов под № 6202).
4. Решение Кентауского городского маслихата от 15 апреля 2022 года № 136 "О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 25 сентября 2020 года № 382 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Кентау" (заригистрировано в Реестре государственный регистрации нормативных правовых актов под № 27826).
5. Решение Кентауского городского маслихата от 26 апреля 2023 года № 8 "О внесении изменения в решение Кентауского городского маслихата от 25 сентября 2020 года № 382 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Кентау" (заригистрировано в Реестре государственный регистрации нормативных правовых актов под № 6259-13).

Кентау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 қыркүйектегі № 41 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 22 қыркүйекте № 6353-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Кентау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихатының төрағасы К. Елеусизов
Кентау қалалық мәслихатының
2023 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 41 шешіміне қосымша
Кентау қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 382 "Кентау қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5860 тіркелген).
2. Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 21 "Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 382 "Кентау қалалсының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6132 тіркелген).
3. Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 5 мамырдағы № 47 "Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 382 "Кентау қалалсының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6202 тіркелген).
4. Кентау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 136 "Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 382 "Кентау қалалсының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27826 тіркелген).
5. Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 8 "Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 382 "Кентау қалалсының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6259-13 тіркелген).