Об утверждении Перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
Постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 3 октября 2023 года № 291. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 5 октября 2023 года № 6372-13
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17 - 2 Закона Республики Казахстан "О рекламе", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2023 жылғы 3 қазандағы № 291 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 5 қазанда № 6372-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Жарнама туралы" Заңының 17 – 2 бабы 1 - тармағының 1-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемый Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно - массовых мероприятий.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кентау.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау Ж. Тасов
Утвержден постановлением
акимата города Кентау
от 3 октября 2023 года № 291
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий
№ п/п
Перечень объектов культурных, спортивных перед зданиями которых отведены места для размещения афиш
1
2
1.
Город Кентау, улица С.Байтерекова, дом №2Б, перед зданием государственного коммунального казенного предприятие "Дворец культуры имени Ш.Калдаякова" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Кентау" акимата города Кентау Туркестанской области Республики Казахстан
2.
Город Кентау, улица И.Панфилова, дом №7А, перед зданием коммунального государственного учреждение "Спортивный клуб Кентау" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Кентау" акимата города Кентау Туркестанской области Республики Казахстан
3.

1. Қоса беріліп отырған мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Кентау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі Ж. Тасов
Кентау қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 3 қазандағы
№ 291 қаулысымен бекітілген
Мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі
Р/с №
Ғимараттарының алдында афишалар орналастыруға арналған орындары бар мәдени, спорттық объектілердің тізбесі
1
2
1.
Кентау қаласы, С.Бәйтереков көшесі, №2 Б үй, Қазақстан Республикасы Түркістан облысы Кентау қаласы әкімдігінің "Кентау қалалық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ш.Қалдаяқов атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
2.
Кентау қаласы, И.Панфилов көшесі, №7 А үй, Қазақстан Республикасы Түркістан облысының Кентау қаласы әкімдігінің "Кентау қалалық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің" Кентау спорт клубы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
3.

Город Кентау, улица Абая, дом №8, перед зданием коммунального государственного учреждение "Кентауская городская детско - юношеская спортивная школа №1 имени Б.Саттарханова" управление физической культуры и спорта Туркестанской области Республики Казахстан
4.
Город Кентау, улица Ы.Алтынсарина, дом № 14, перед зданием коммунального государственного учреждение "Кентауская городская централизованная библиотечная система" акимата города Кентау Туркестанской области Республики Казахстан
5.
Город Кентау, улица Абылайхана, дом №10, перед зданием коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" отдела внутренней политики акимата города Кентау Туркестанской области Республики Казахстан
6.
Город Кентау, село Баялдыр, улица Аманкул Датка, дом №8, перед зданием государственного коммунального казенного предприятие "Дворец культуры имени Ш.Калдаякова" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Кентау" сельский клуб Байылдыр акимата города Кентау Туркестанской области Республики Казахстан
7.
Город Кентау, село Хантаги, улица В.Ильича, дом №17, перед зданием государственного коммунального казенного предприятие "Дворец культуры имени Ш.Калдаякова" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Кентау" сельский клуб Хантаги акимата города Кентау Туркестанской области Республики Казахстан
8.
Город Кентау, село Ачисай, улица С.Муканова, дом №1, перед зданием государственного коммунального казенного предприятие "Дворец культуры имени Ш.Калдаякова" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Кентау" сельский клуб Ачисай акимата города Кентау Туркестанской области Республики Казахстан

Кентау қаласы, Абай көшесі, №8 үй, Қазақстан Республикасы Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Кентау қалалық Б.Саттарханов атындағы №1 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
4.
Кентау қаласы, Ы.Алтынсарин көшесі, №14 үй, Қазақстан Республикасы Түркістан облысы Кентау қаласы әкімдігінің "Кентау қалалық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
5.
Кентау қаласы, Абылайхан көшесі, №10 үй, Қазақстан Республикасы Түркістан облысы Кентау қаласы әкімдігінің ішкі саясат бөлімінің "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
6.
Кентау қаласы, Байылдыр ауылы, Аманқұл Датқа көшесі, №8 үй, Қазақстан Республикасы Түркістан облысы Кентау қаласы әкімдігінің "Кентау қалалық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ш.Қалдаяқов атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Байылдыр ауыл клубы ғимаратының алдында
7.
Кентау қаласы, Хантағы ауылы, В.Ильич көшесі, №17 үй, Қазақстан Республикасы Түркістан облысы Кентау қаласы әкімдігінің "Кентау қалалық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ш.Қалдаяқов атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Хантағы ауыл клубы ғимаратының алдында
8.
Кентау қаласы, Ащысай ауылы, С.Мұқанов көшесі, №1 үй, Қазақстан Республикасы Түркістан облысы Кентау қаласы әкімдігінің "Кентау қалалық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ш.Қалдаяқов атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Ащысай ауыл клубы ғимаратының алдында