Об изменении и установлении границ населенных пунктов Казыгуртского района Туркестанской области
Совместные решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 18 октября 2023 года № 6/37-VIII и постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 19 октября 2023 года № 2. Зарегистрированы в Департаменте юстиции Туркестанской области 26 октября 2023 года за № 6384-13
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить и установить границы следующих населенных пунктов Казыгуртского района Туркестанской области:
1) изменить границы населенного пункта Косагаш сельского округа Алтынтобе путем включения 29,85 гектара земель сельскохозяйственного назначения Казыгуртского района в границы населенного пункта Косагаш сельского округа Алтынтобе, установив границы общей площадью 163,36 гектаров;
2) изменить границы населенного пункта Каржан сельского округа Алтынтобе путем включения 63,98 гектара земель сельскохозяйственного назначения Казыгуртского района в границы населенного пункта Каржан сельского округа Алтынтобе, установив границы общей площадью 611,65 гектаров;
3) изменить границы населенного пункта Тилектес сельского округа Жанабазар путем включения 58,73 гектара земель сельскохозяйственного назначения Казыгуртского района в границы населенного пункта Тилектес сельского округа Жанабазар, установив границы общей площадью 179,95 гектаров;
4) изменить границы населенного пункта Улгили сельского округа Жанабазар путем включения 77,59 гектара земель сельскохозяйственного назначения Казыгуртского района в границы населенного пункта Улгили сельского округа Жанабазар, установив границы общей площадью 260,56 гектаров;
5) изменить границы населенного пункта Кокибел сельского округа С.Рахимов путем включения 43,19 гектара земель сельскохозяйственного назначения Казыгуртского района в границы населенного пункта Кокибел сельского округа С.Рахимов, установив границы общей площадью 287,99 гектаров;
6) изменить границы населенного пункта Кызылата сельского округа С.Рахимов путем включения 45,74 гектара земель сельскохозяйственного назначения Казыгуртского района в границы населенного пункта Кызылата сельского округа С.Рахимов, установив границы общей площадью 132,13 гектаров;
7) изменить границы населенного пункта Ынталы сельского округа Кызылкия путем включения 7,9 гектара земель сельскохозяйственного назначения Казыгуртского района в границы населенного пункта Ынталы сельского округа Кызылкия, установив границы общей площадью 118,08 гектаров;

Түркістан облысы Қазығұрт ауданындағы кейбір елді мекендердің шекараларын өзгерту және белгілеу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 қазандағы № 6/37-VIII бірлескен шешiмi және Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 19 қазандағы № 2 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 26 қазанда № 6384-13 тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Қазығұрт ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан облысы Қазығұрт ауданы бойынша келесі елді мекендердің шекаралары өзгертілсін және белгіленсін:
1) Алтынтөбе ауылдық округінің Қосағаш елді мекенінің шекараларына Қазығұрт ауданының ауылшаруашылығы мақсатындағы 29,85 гектар жерлерді қосу арқылы, Алтынтөбе ауылдық округінің Қосағаш елді мекенінің шекаралары өзгертіліп, шекаралардың жалпы көлемі 163,36 гектар болып белгіленсін;
2) Алтынтөбе ауылдық округінің Қаржан елді мекенінің шекараларына Қазығұрт ауданының ауылшаруашылығы мақсатындағы 63,98 гектар жерлерді қосу арқылы, Алтынтөбе ауылдық округінің Қаржан елді мекенінің шекаралары өзгертіліп, шекаралардың жалпы көлемі 611,65 гектар болып белгіленсін;
3) Жаңабазар ауылдық округінің Тілектес елді мекенінің шекараларына Қазығұрт ауданының ауылшаруашылығы мақсатындағы 58,73 гектар жерлерді қосу арқылы, Жаңабазар ауылдық округінің Тілектес елді мекенінің шекаралары өзгертіліп, шекаралардыңжалпы ауданы 179,95 гектар болып белгіленсін;
4) Жаңабазар ауылдық округінің Үлгілі елді мекенінің шекараларына Қазығұрт ауданының ауылшаруашылығы мақсатындағы 77,59 гектар жерлерді қосу арқылы, Жаңабазар ауылдық округінің Үлгілі елді мекенінің шекаралары өзгертіліп, шекаралардың жалпы ауданы 260,56 гектар болып белгіленсін;
5) С.Рақымов ауылдық округінің Көкібел елді мекенінің шекараларына Қазығұрт ауданының ауылшаруашылығы мақсатындағы 43,19 гектар жерлерді қосу арқылы, С.Рақымов ауылдық округінің Көкібел елді мекенінің шекаралары өзгертіліп, шекаралардың жалпы ауданы 287,99 гектар болып белгіленсін;
6) С.Рақымов ауылдық округінің Қызылата елді мекенінің шекараларына Қазығұрт ауданының ауылшаруашылығы мақсатындағы 45,74 гектар жерлерді қосу арқылы, С.Рақымов ауылдық округінің Қызылата елді мекенінің шекаралары өзгертіліп, шекаралардың жалпы ауданы 132,12 гектар болып белгіленсін;
7) Қызылқия ауылдық округінің Ынталы елді мекенінің шекараларына Қазығұрт ауданының ауылшаруашылығы мақсатындағы 7,9 гектар жерлерді қосу арқылы, Қызылқия ауылдық округінің Ынталы елді мекенінің шекаралары өзгертіліп, шекаралардың жалпы ауданы 118,08 гектар болып белгіленсін;

8) изменить границы населенного пункта Какпак сельского округа Какпак путем включения 92,02 гектара земель сельскохозяйственного назначения Казыгуртского района в границы населенного пункта Какпак сельского округа Какпак, установив границы общей площадью 487,44 гектаров;
9) изменить границы населенного пункта Рабат сельского округа К.Абдалиев путем включения 21,2 гектара земель сельскохозяйственного назначения Казыгуртского района в границы населенного пункта Рабат сельского округа К.Абдалиев, установив границы общей площадью 414,32 гектаров;
10) изменить границы населенного пункта Жумысшы сельского округа Карабау путем включения 23,3 гектара земель сельскохозяйственного назначения Казыгуртского района в границы населенного пункта Жумысшы сельского округа Карабау, установив границы общей площадью 196,34 гектаров;
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Казыгуртского района и решения Казыгуртского районного маслихата возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее совместное постановление акимата Казыгуртского района и решение Казыгуртского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Казыгуртского района А. Исмаилов
Председатель Казыгуртского районного маслихата Т. Калымбетов

8) Қақпақ ауылдық округінің Қақпақ елді мекенінің шекараларына Қазығұрт ауданының ауылшаруашылығы мақсатындағы 92,02 гектар жерлерді қосу арқылы, Қақпақ ауылдық округінің Қақпақ елді мекенінің шекаралары өзгертіліп, шекаралардың жалпы ауданы 487,44 гектар болып белгіленсін;
9) Қ.Әбдәлиев ауылдық округінің Рабат елді мекенінің шекараларына Қазығұрт ауданының ауылшаруашылығы мақсатындағы 21,2 гектар жерлерді қосу арқылы, Қ.Әбдәлиев ауылдық округінің Рабат елді мекенінің шекаралары өзгертіліп, шекаралардың жалпы ауданы 414,32 гектар болып белгіленсін;
10) Қарабау ауылдық округінің Жұмысшы елді мекенінің шекараларына Қазығұрт ауданының ауылшаруашылығы мақсатындағы 23,3 гектар жерлерді қосу арқылы, Қарабау ауылдық округінің Жұмысшы елді мекенінің шекаралары өзгертіліп, шекаралардың жалпы ауданы 196,34 гектар болып белгіленсін.
2. Осы бірлескен Қазығұрт ауданы әкімдігінің қаулысы мен Қазығұрт аудандық мәслихаты шешімінің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Қазығұрт ауданы әкімдігінің қаулысы мен Қазығұрт аудандық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазығұрт ауданының әкімі А. Исмаилов
Қазығұрт аудандық мәслихат төрағасы Т. Калымбетов