О признании утратившим силу постановления акимата Толебийского района от 9 декабря 2020 года № 417 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 6 ноября 2023 года № 706. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 7 ноября 2023 года № 6398-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Толебийского района от 9 декабря 2020 года № 417 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 5939).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Толебийского района Т. Телгараев

Төлеби ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 417 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күшін жою туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 6 қарашадағы № 706 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 7 қарашада № 6398-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Төлеби ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 417 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5939 нөмірімен тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледi.
Төлеби ауданының әкімі Т. Телгараев