О признании утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата от 29 марта 2018 года № 25/13-06 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Тюлькубасского районного маслихата"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 11 мая 2023 года № 2/8-08. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 мая 2023 года № 6266-13
В соответствии с подпунктом 5 статья 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата от 29 марта 2018 года за № 25/13-06 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Тюлькубасского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4532).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Х.Байысбаев

""Б" корпусы Түлкібас аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 25/13-06 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 мамырдағы № 2/8-08 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 мамырда № 6266-13 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 25 бабына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы №25/13-06 ""Б" корпусы Түлкібас аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттің тіркеу тізілімінде 4532 нөмірмен тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Х.Ә.Байысбаев