О внесении изменений в решение акима Келесского района от 16 ноября 2018 года № 25 "Об образовании избирательных участков на территории Келесского района"
Решение акима Келесского района Туркестанской области от 6 января 2023 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 9 января 2023 года № 6226
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Келесского района от 16 ноября 2018 года № 25 "Об образовании избирательных участков на территории Келесского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4785) следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения слово "избирателные" заменить словом "избирательные", текст на государственном языке не меняется;
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
А. Сексенбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Келесская районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
акима Келесского
района от 6 января
2023 года № 2
Приложение к решению
акима Келесского района
от 16 ноября 2018 года № 25
Перечень избирательных участков по Келесскому району
Избирательный участок №322
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №1 имени О.Есимова" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, село Абай, улица А.Сатбаева №14А
Границы: село Абай, дома 43-63 по улице С.Баубека, дома 64-123 по улице Ж.Шаяхметова, дома 1-25 по улице М.Маметовой, дома 1-12 по улице Аль-Фараби, дома 1-19 по улице Т.Бокина, дома 1-32 по улице Ы.Алтынсарина, дома 1-32 по улице А.Сатбаева, дома 1-12 по улице А.Сванбаева, дома 1-31 по улице К.Кукебаевой, дома 1-19 по улице А.Кожабаева, дома 1-20 по улице С.Сейфуллина, нечетные дома 1-13 по улице Т.Ташанова и четные дома 2-36, дома 1-38 по улице Жамбыла, дома 29, 31, 33, 45, 47 по улице Т.Рыскулова, дома 1-72 по улице канал Ошакты, дома 1-18 по улице Керимбай ата.
Избирательный участок №323
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №3 имени А.Молдагуловой" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, село Абай, проезд Т.Рыскулова-4 №4Б
Границы: село Абай, дома 1-28, 30, 32, 34-46, 48-73 по улице Т.Рыскулова, проезды №1, 2, 3 по улице Т.Рыскулова, дома 1-30 по улице Амангельды, дома 1-15 по улице К.Умарова, дома №5-34 по улице Араншы, дома 1-15 по улице Р.Табылдиевой, дома 1-15 по улице Т.Медеубекова, дома 1-27 по улице Абсаттар кажы, дома 1-21 по улице Е.Бактыбаева, дома 1-27 по улице Ешан ата, дома 1-33 по улице Кажымукана, дома 1-66 по улице Атамекен, дома 1-53 по улице Егеменди, дома 1-24 по улице А.Жангелдина, жома 1-21 по улице Асан кайгы, дома 1-51 по улице Абая 1-51, дома 57-65 по улице Жамбыла.
Избирательный участок №324
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "Келесский районный дом культуры имени Аширали Кенжеева" акимата Келесского района, село Абай, улица Т.Рыскулова №83

Келес ауданы әкімінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 25 "Келес ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкiмiнiң 2023 жылғы 6 қаңтардағы № 2 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 9 қаңтарда № 6226 болып тiркелдi
ШЕШТІМ:
1. Келес ауданы әкімінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 25 "Келес ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4785 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
А. Сексенбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Келес аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Келес ауданы әкімінің
2023 жылғы 6 қаңтардағы
№ 2 шешіміне қосымша
Келес ауданы әкімінің
2018 жылғы 16 қарашадағы
№ 25 шешіміне қосымша
Келес ауданы бойынша сайлау учаскелерінің тізбесі
№322 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№1 О.Есімов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Абай ауылы, Ә.Сатбаев көшесі №14А
Шекаралары: Абай ауылының С.Баубек көшесінің 43-63 үйлері, Ж.Шаяхметов көшесінің 64-123 үйлері, М.Маметова көшесі 1-25 үйлері, Әль-Фараби көшесі 1-12 үйлері, Т.Бокин көшесі 1-19 үйлері, Ы.Алтынсарин көшесі 1-32 үйлері, Ә.Сатбаев көшесі 1-32 үйлері, А.Сванбаев көшесі 1-12 үйлері, К.Көкебаева көшесі 1-31 үйлері, А.Қожабаев көшесі 1-19 үйлері, С.Сейфуллин көшесінің 1-20 үйлері, Т.Ташанов көшесінің 1-13 тақ санды және 2-36 жұп санды үйлері, Жамбыл көшесінің 1-38 үйлері, Т.Рысқұлов көшесінің 29, 31, 33, 45, 47 үйлері, Ошақты каналы көшесінің 1-72, Керімбай ата көшесінің 1-18 үйлері.
№323 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№3 Ә.Молдағұлова атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Абай ауылы, Т.Рысқұлов-4 өткел №4Б
Шекаралары: Абай ауылының Т.Рысқұлов көшесінің 1-28, 30, 32, 34-46, 48-73 үйлері, Т.Рысқұлов көшесінің №1, 2, 3 өткелдері, Амангелді көшесі 1-30 үйлері, К.Умаров көшесі 1-15 үйлері, Араншы №5-34 үйлері, Р.Табылдиева көшесі 1-15 үйлері, Т.Медеубеков көшесі 1-15 үйлері, Абсаттар қажы көшесі 1-27 үйлері, Е.Бақтыбаев көшесі 1-21 үйлері, Ешан ата көшесі 1-27 үйлері, Қажымұқан көшесі 1-33 үйлері, Атамекен көшесі 1-66 үйлері, Егеменді көшесі 1-53 үйлері, Ә.Жангелдин көшесі 1-24 үйлері, Асан қайғы көшесі 1-21 үйлері, Абай көшесі 1-51 үйлері, Жамбыл көшесінің 57-65 үйлері.
№324 сайлау учаскесі
Орталығы: "Келес ауданы әкімдігінің "Әшірәлі Кенжеев атындағы Келес аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты, Абай ауылы, Т.Рысқұлов көшесі №83

Границы: село Абай, нечетные дома 69-101 и четные дома 42-96 по улице Д.Конаева, проезды №4, 6, 7, 8 по улице Д.Конаева, нечетные дома №15-41 по улице Т.Ташанова, дома 1-14 по улице Азимбай ата, дома 74-94 по улице Т.Рыскулова, проезд №6 по улице Т.Рыскулова, дома №1-13 по улице Ж.Шаяхметова, дома 1-22 по улице С.Апсикова, дома 1-49 по улице К.Аликулова, дома 1-20 по улице Ж.Абуова, жома 1-19 по улице Аяш ата, дома 1-33 по улице Т.Бегелдинова, дома 1-23 по улице К.Байсейтовой, дома 1-19 по улице Л.Жолдасова, дома 1-26 по улице Койлыбаева, дома 1-11 по улице Бостандык, дома 1-42 по улице С.Баубекова, дома 38-54 по улице Т.Ташанова, дома 1-4 по улице Араншы.
Избирательный участок №325
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия "колледж №13" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, село Абай, улица Т.Рыскулова №105
Границы: село Абай, дома 95-123 по улице Т.Рыскулова, дома 1-25 по улице Б.Оспанова 1-25, дома 1-40 по улице Н.Акишева, дома 1-40 по улице Н.Жуматаева, дома 1-33 по улице Т.Тумышева, дома 1-26 по улице С.Малдыбекова, дома 1-32 по улице М.Юсупова, дома 1-34 улице З.Рустемова, дома 1-24 по улице Курмангазы, дома 1-28 по улице Т.Есенова, дома 1-16 по улице Е.Тогызбайулы, дома 45, 47, 49 по улице Араншы, дома 1-38 по улице А.Ергешова, дома 1-34 по улице К.Нышанова.
Избирательный участок № 326
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Начальная образовательная школа №6" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, село Абай, А.Сулкебайкызы № 49А
Границы: село Абай, дома 1-35 по улице Стамбекова, дома 1-66 по улица А.Сулкебайкызы, дома 1-34 по улице М.Ауезова, дома 1-65 по улице Абдырахман би, дома 1-40 по улице Б.Ермекова, дома 1-12 по улице Алданазарова, дома 1-30 и нечетные дома 21-63 по улице Д.Конаева, и проезды №1-2 по улице Д.Конаева.
Избирательный участок №327
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №4 имени Ж.Баласагуна" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, село Абай, улица Б.Кыргызалиева №15В
Границы: село Абай проезды №1 по улице Абая, дома 1-38 по улице Толе би, дома 1-50 по улице Айтеке би, дома 1-52 по улице Казбек би, дома 1-46 по улице Б.Кыргызалиева, дома 1-60 по улице Р.Махатова, дома 1-10 по улице Ж.Садуова, дома 1-6 по улице Алпамыс батыр, дома 1-10 по улице Абылай хана, дома 1-30 по улице Наурыз, дома 1-18 по улице Е.Хадекешова, дома 1-20 по улице Ырысты, дома 1-22 по улице Тауелсиздик, дома 1-40 по улице Р.Ахметова, дома 1-20 по улице А.Жылкышиева, нечетные дома 1-77 по улице М.Артыкова.
Избирательный участок №328

Шекаралары: Абай ауылының Д.Қонаев көшесінің 69-101 тақ санды және 42-96 жұп санды үйлері, Д.Қонаев көшесінің №4, 6, 7, 8 өткелдері, Т.Ташанов көшесінің 15-41 тақ санды үйлері, Әзімбай ата көшесінің 1-14 үйлері, Т.Рысқұлов көшесінің 74-94 үйлері, Т.Рысқұлов №6 өткелі, Ж.Шаяхметов көшесінің 1-13 үйлері, С.Апсиков көшесі 1-22 үйлері, Қ.Әліқұлов көшесі 1-49 үйлері, Ж.Абуов көшесі 1- 20 үйлері, Аяш ата көшесі 1-19 үйлері, Т.Бегелдинов көшесі 1-33 үйлері, К.Байсейтова көшесі 1-23 үйлері, Л.Жолдасов көшесі 1- 19 үйлері, Қойлыбаев көшесі 1-26 үйлері, Бостандық көшесі 1-11 үйлері, С.Баубеков көшесінің 1-42 үйлері, Т.Ташанов көшесінің 38-54 үйлері, Араншы көшесінің 1-4 үйлері.
№325 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысы адами әлеуетті дамыту басқармасының "№13 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты, Абай ауылы, Т.Рысқұлов көшесі №105
Шекаралары: Абай ауылының Т.Рысқұлов көшесінің 95-123 үйлері, Б.Оспанов көшесі 1-25 үйлері Н.Ақышев көшесі 1-40, Н.Жұматаев көшесі 1-40 үйлері, Т.Тұмышев көшесі 1-33 үйлері, С.Малдыбеков көшесі 1-26 үйлері, М.Юсупов көшесі 1-32 үйлері, З.Рүстемов көшесі 1-34 үйлері, Құрманғазы көшесі 1-24 үйлері, Т.Есенов көшесі 1-28 үйлері, Е.Тоғызбайұлы көшесі 1-16 үйлері, Араншы көшесінің 45, 47, 49 үйлер, А.Ергешов көшесі 1-38 үйлері, К.Нышанов көшесі 1-34 үйлері.
№326 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№6 бастауыш білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Абай ауылы, Ә.Сөлкебайқызы көшесі №49А
Шекаралары: Абай ауылының Стамбеков көшесі 1-35 үйлері, Ә.Сөлкебайқызы көшесі 1-66 үйлері, М.Әуезов көшесі 1-34 үйлері, Абдрахман би көшесі 1-65 үйлері, Б.Ермеков көшесі 1-40 үйлері, Алданазаров көшесі 1-12 үйлері, Д.Қонаев көшесінің 1-30 және 21-63 тақ санды үйлері. Д.Қонаев №1-2 өткелдері.
№327 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№4 Ж.Баласағұн атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Абай ауылы, Б.Қырғызалиев көшесі №15В
Шекаралары: Абай ауылының Абай көшесінің №1 өткелі, Төле би көшесі 1-38 үйлері, Әйтеке би көшесі 1-50 үйлері, Қазыбек би көшесі 1-52 үйлері, Б.Қырғызалиев көшесі 1-46 үйлері, Р.Махатова көшесі 1-60 үйлері, Ж.Садуов көшесі 1-10 үйлері, Алпамыс батыр көшесі 1-6 үйлері, Абылай хан көшесі 1-10 үйлері, Наурыз көшесі 1-30 үйлері, Е.Хадекешов көшесі 1-18 үйлері, Ырысты көшесі 1-20 үйлері, Тәуелсіздік көшесі 1-22 үйлері, Р.Ахметов көшесі 1-40 үйлері, Ә.Жылқышиев көшесінің 1-20 үйлері, М.Артықов көшесінің 1-77 тақ санды үйлері.
№328 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №2 имени У.Жанибекова" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, село Абай, улица М. Артыкова №5В
В границы: село Абай четные дома 2-18 по улице М.Артыкова, дома 1-120 по улице А.Молдагуловой, дома 1-24 по улице Рустема Мырзахмета, дома 1-12 по улице Женис, дома 1-16 по улице Ж.Оспанова, дома 1-8 по улице Коктем, дома 1-10 по улице Игилик, дома 1-32 по улице Акалтын, дома 1-48 по улице Онтустик, дома 1-24 по улице Даулет, дома 1-24 по улице Оркениет, дома 1-18 по улице А.Балтабаева, дома 1-26 по улице А.Омарулы, дома 1-41 по улице К.Сатбаева, дома 1-26 по улице Б.Нурлыбаева.
Избирательный участок № 329
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №5" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, село Абай, улица М.Артыкова №206
Границы: село Абай четные дома 20-126 по улице М.Артыкова, нечетные дома 79-107 по улице М.Артыкова, дома 1-42 по улице Туран, дома 1-68 по улице Б.Майлина, дома 1-34 по улице М.Нархозиева, дома 1-96 по улице Курылыс, дома 1-22 по улице Байтерек, дома 1-10 по улице Келес, дома 1-66 по улице Кыш зауыты, дома 1-44 по улице Кулагер, дома 1-32 по улице А.Шаназарова, дома 1-32, дома 1-20 по улице А.Мамытбайулы, дома 1-35 по улице Азаттык.
Избирательный участок №330
Центр: здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Келесская районная больница "Абай" управления общественного здоровья Туркестанской области, село Абай, улица Б.Кыргызалиева №45
Границы: Келесская районная больница "Абай" в селе Абай.
Избирательный участок №331
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Основная образовательная средняя школа №14" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Биртилек, населенный пункт Ораз ата, улица Акбидай №76
Границы: сельский округ Биртилек, населенный пункт Ораз ата, улицы Акбидай, Адилет, Ж.Батырбекова.
Избирательный участок №332
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №13 имени Т.Бигельдинова" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Биртилек, населенный пункт Ораз ата, улица Курылыс №1
Границы: сельский округ Биртилек, населенный пункт Ораз ата улицы Дастан, Курылыс, населенный пункт Керегетас улицы Болашак, Ешанбау, Наурыз, №1.
Избирательный участок №333
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №12 имени Р.Алибекулы" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Биртилек, населенный пункт Енбекши, улица Муслим ата №1
Границы: сельский округ Биртилек, населенный пункт Енбекши улицы Муслим ата, Талипбай ата, А.Калдыбаева, Коктерек, И.Алимбаева.
Избирательный участок №334

Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№2 Ө.Жәнібеков атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Абай ауылы, М.Артықов көшесі №5В
Шекаралары: Абай ауылының М.Артықов көшесінің 2-18 жұп санды үйлері, Ә.Молдағұлова көшесі 1-120 үйлері, Рүстем Мырзахмет көшесі 1-24 үйлері, Жеңіс көшесі 1-12 үйлері, Ж.Оспанов көшесі 1-16 үйлері, Көктем көшесі 1-8 үйлері, Игілік көшесі 1-10 үйлері, Ақалтын көшесі 1-32 үйлері, Оңтүстік көшесі 1-48 үйлері, Дәулет көшесі 1-24 үйлері, Өркениет көшесі 1-24 үйлері, А.Балтабаев көшесі 1-18 үйлері, А.Омарұлы көшесі 1-26 үйлері, Қ.Сәтбаев көшесі 1-41 үйлері, Б.Нұрлыбаев көшесі 1-26 үйлері толығымен.
№329 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№5 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Абай ауылы, М.Артықов көшесі №206
Шекаралары: Абай ауылының М.Артықов көшесінің 20-126 жұп санды үйлері, М.Артықов көшесінің 79-107 тақ санды үйлері, Тұран көшесі 1-42 үйлері, Б.Майлин көшесі 1-68 үйлері, М.Нархозиев көшесі 1-34 үйлері, Құрылыс көшесі 1-96 үйлері, Бәйтерек көшесі 1-22 үйлері, Келес көшесі 1-10 үйлері, Қыш зауыты көшесі 1-66 үйлері, Құлагер көшесі 1-44 үйлері, А.Шаназаров көшесі 1-32 үйлері, А.Мамытбайұлы көшесі 1-20 үйлері, Азаттық көшесі 1-35 үйлері.
№330 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан облысының қоғамдық денсаулық басқармасының "Абай" Келес аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты, Абай ауылы, Б.Қырғызәлиев көшесі №45
Шекаралары: Абай ауылындағы "Абай" Келес аудандық ауруханасы.
№331 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№14 негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Біртілек ауылдық округі, Ораз ата елді мекені, Ақбидай көшесі №76
Шекаралары: Біртілек ауылдық округі, Ораз ата елді мекенінің Ақ бидай, Әділет, Ж.Батырбеков көшелері.
№332 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№13 Т.Бигелдинов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Біртілек ауылдық округі, Ораз ата елді мекені, Құрылыс көшесі №1
Шекаралары: Біртілек ауылдық округі, Ораз ата елді мекенінің Дастан, Құрылыс көшелері, Керегетас елді мекенінің Болашақ, Ешанбау, Наурыз, №1 көшелері.
№333 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№12 Р.Әлібекұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Біртілек ауылдық округі, Еңбекші елді мекені, Мүслім ата көшесі №1
Шекаралары: Біртілек ауылдық округі, Еңбекші елді мекенінің Мүслім ата, Тәліпбай ата, А.Қалдыбаев, Көктерек, И.Алимбаев көшелері.
№334 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №11 "Жолбасшы" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Биртилек, населенный пункт Жолбасшы, улица Коктем №77
Границы: сельский округ Биртилек, населенный пункт Жолбасшы улицы Акбулак, Коктем, Наркескен, Уштобе, населенный пункт Колтоган улица Мұстафа Өзтүрік
Избирательный участок №335
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №9 "Колтоган" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Биртилек, населенный пункт Амангелды, улица Уйымшыл №38
Границы: сельский округ Биртилек, населенный пункт Амангелды улицы Акдала, Аксарай, Казахстан, Туран, Уйымшыл, населенный пункт Колтоган улицы Багбан, Газиз, Ырысты.
Избирательный участок №336
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №10 "Игилик" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Биртилек, населенный пункт Игилик, улица Сункар №37
Границы: сельский округ Биртилек, населенный пункт Игилик улицы Р.Мырзахметова, Сункар, Шапагат, Желтоксан, населенный пункт Жабай тобе улицы Бейбитшилик, Кызгалдак, Ушконыр, населенный пункт Амангелды улица №1, населенный пункт Шырылдак улицы Тауелсиздик, Уйымшыл.
Избирательный участок №337
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Начальная образовательная школа №17 "Еркиндик" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Биртилек, населенный пункт Биртилек, улица Б.Ташимбетов №17
Границы: сельский округ Биртилек, населенный пункт Биртилек улицы А.Молдагуловой, И.Байзакова, Орталык, Акжелкен, Ануарбек ата, Береке, Б.Ташимбетова, Байтерек, Б.Есимханова.
Избирательный участок №338
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №8 имени Т.Бегманова" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Биртилек, населенный пункт Аккорган, улица Ынтымак №70А
Границы: сельский округ Биртилек, населенный пункт Аккорган улицы Акбастау, Ынтымак, Маусым, Уйымшыл, населенный пункт Шукырсай улицы Адалдық, Достык, Алтыбакан, Тамаша.
Избирательный участок №339
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №25 имени С.Сейфуллина" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Кошкарата, населенный пункт Бескубыр, улица С.Сейфуллина, №1
Границы: сельский округ Кошкарата, населенный пункт Бескубыр улицы А.Кунанбаева, Сункар, Парасат, М.Ауезова, С.Сейфуллина, А.Кутышева, Байшырак ата, К.Ерназарова, К.Кайымова, С.Бегимбетова, С.Тленшиева, Т.Егемкулова.
Избирательный участок №340

Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№11 "Жолбасшы" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Біртілек ауылдық округі, Жолбасшы елді мекені, Көктем көшесі №77
Шекаралары: Біртілек ауылдық округі, Жолбасшы елді мекенінің Ақбұлақ, Көктем, Наркескен, Үштөбе көшелері, Көлтоған елді мекенінің Мұстафа Өзтүрік көшесі.
№335 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№9 "Көлтоған" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Біртілек ауылдық округі, Амангелді елді мекені, Ұйымшыл көшесі №38
Шекаралары: Біртілек ауылдық округі, Амангелді елді мекенінің Ақдала, Ақсарай, Қазақстан, Тұран, Ұйымшыл көшелері, Көлтоған елді мекенінің Бағбан, Ғазиз Ырысты көшелері.
№336 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№10 "Игілік" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Біртілек ауылдық округі, Игілік елді мекені, Сұнқар көшесі №37
Шекаралары: Біртілек ауылдық округі, Игілік елді мекенінің Р.Мырзахметов, Сұңқар, Шапағат, Желтоқсан көшелері, Жабай төбе елді мекенінің Бейбітшілік, Қызғалдақ, Үшқоңыр көшелері, Амангелді елді мекенінің №1 көшесі, Шырылдақ елді мекенінің Тәуелсіздік, Ұйымшыл көшелері.
№337 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№17 "Еркіндік" бастауыш білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Біртілек ауылдық округі, Біртілек елді мекені, Б.Тәшімбетов көшесі №17
Шекаралары: Біртілек ауылдық округі, Біртілек елді мекенінің Ә.Молдағұлова, И.Байзақов, Орталық, Ақжелкен, Әнуарбек ата, Береке, Б.Тәшімбетов, Бәйтерек, Б.Есімханов көшелері.
№338 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№8 Т.Бегманов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Біртілек ауылдық округі, Аққорған елді мекені, Ынтымақ көшесі №70А
Шекаралары: Біртілек ауылдық округі, Аққорған елді мекенінің Ақбастау, Ынтымақ, Маусым, Ұйымшыл көшелері, Шұқысай елді мекенінің Адалдық, Достық, Алтыбақан, Тамаша көшелері.
№339 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№25 С.Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қошқарата ауылдық округі, Бесқұбыр елді мекені, С.Сейфуллин көшесі №1
Шекаралары: Қошқарата ауылдық округі, Бесқұбыр елді мекенінің А.Кұнанбаев, Сұңқар, Парасат, М.Әуезов, С.Сейфуллин, А.Құтышев, Байшырақ ата, Қ.Ерназаров, Қ.Қайымов, С.Бегімбетов, С.Тіленшиев, Т.Егемқұлов көшелері.
№340 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №23 "1 Мамыр" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Кошкарата, населенный пункт 1-Мамыр, улица Т.Бигельдинова, №49
Границы: сельский округ Кошкарата, населенный пункт 1–Мамыр улицы Ж.Жабаева, О.Жолдасбекова, И.Сарсенбайулы, Т.Рыскулова, Т.Бегелдинова, Курманказы, А.Калменова, Кызыл булак, населенный пункт Шынар улицы Егемендик, Бейбитшилик.
Избирательный участок №341
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №22 имени З.Рустемова" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Кошкарата, населенный пункт Кошкарата, улица С.Осербая №9
Границы: сельский округ Кошкарата, населенный пункт Кошкарата улицы О.Сахова, Т.Рысжанова, И.Капашева, К.Калдыбекова, Н.Есенбаева, М.Жузбайулы, Н.Кендербека, Н.Отепа, Е.Умирзахова, Оспан би, С.Осербая, Е.Сыртаева, Т.Борашева, Алданазарова.
Избирательный участок №342
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Основная образовательная школа №24 "Ушкын" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Кошкарата, населенный пункт Ушкын, улица А.Молдагуловой №10
Границы: сельский округ Кошкарата, населенный пункт Ушкын улицы М.Маметовой, Толе би, А.Молдагуловой, Дінмұхамед Қонаев.
Избирательный участок №343
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №26 "Келес" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Кошкарата, населенный пункт Байтерек, улица Женис №17А
Границы: сельский округ Кошкарата, населенный пункт Байтерек улицы М.Алтыбаева, Женис.
Избирательный участок №344
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №29" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Кошкарата, населенный пункт Жамбыл, улица Карлыгаш №84А
Границы: сельский округ Кошкарата, населенный пункт Жамбыл улицы Устаздар, Карлыгаш.
Избирательный участок №345
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №27 имени Н.Тилендиева" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Кошкарата, населенный пункт Жанаконыс, улица Н.Тилендиева, №17
Границы: сельский округ Кошкарата, населенный пункт Жамбыл улицы С.Кожанова, Ш.Турсынбаева, населенный пункт Жанаконыс улицы Н.Тилендиева, Ж.Султанова, Б.Майлина, населенный пункт Карабура улицы Н.Кунгейбаева, Б.Момышулы, населенный пункт Бесауыл улицы Селтан ата, Достык.
Избирательный участок №346

Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№23 "1 Мамыр" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қошқарата ауылдық округі, 1–Мамыр елді мекені, Т.Бигелдинов көшесі №49
Шекаралары: Қошқарата ауылдық округі, 1–Мамыр елді мекенінің Ж.Жабаев, О.Жолдасбеков, И.Сәрсенбайұлы, Т.Рысқұлов, Т.Бигелдинов, Құрманғазы, А.Қалменов, Қызыл бұлақ көшелері, Шынар елді мекенінің Егемендік, Бейбітшілік көшелері.
№341 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№22 З.Рустемов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қошқарата ауылдық округі, Қошқарата елді мекені, С.Өсербай көшесі, №9
Шекаралары: Қошқарата ауылдық округі, Қошқарата елді мекенінің О.Сахов, Т.Рысжанов, И.Қапашев, К.Қалдыбеков, Н.Есенбаев, М.Жүзбайұлы, Н.Кендірбек, Н.Өтеп, Е.Өмірзахов, Оспан би, С.Өсербай, Е.Сыртаев, Т.Борашев, Алданазаров көшелері.
№342 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№24 "Ұшқын" негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қошқарата ауылдық округі, Ұшқын елді мекені, Ә.Молдағұлова көшесі №10
Шекаралары: Қошқарата ауылдық округі, Ұшқын елді мекенінің Ұшқын, М.Мәметова, Төлеби, Ә.Молдағұлова, Дінмұхамед Қонаев көшелері
№343 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№26 "Келес" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қошқарата ауылдық округі, Бәйтерек елді мекені, Жеңіс көшесі №17А
Шекаралары: Қошқарата ауылдық округі, Бәйтерек елді мекенінің М.Алтыбаев, Жеңіс көшелері.
№344 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№29 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қошқарата ауылдық округі, Жамбыл елді мекені, Қарлығаш көшесі №84А
Шекаралары: Қошқарата ауылдық округі, Жамбыл елді мекенінің Ұстаздар, Қарлығаш көшелері.
№345 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№27 Н.Тлендиев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қошқарата ауылдық округі, Жаңақоныс елді мекені, Н.Тлендиев көшесі №17
Шекаралары: Қошқарата ауылдық округі, Жамбыл елді мекенінің С.Қожанов, Ш.Тұрсынбаев көшелері, Жаңақоныс елді мекенінің Н.Тілендиев, Ж.Сұлтанов, Б.Майлин көшелері, Қарабура елді мекенінің Н.Күнгейбаев, Б.Момышұлы көшелері, Бесауыл елді мекенінің Селтан ата, Достық көшелері.
№346 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №28 "Макташы" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Кошкарата, населенный пункт Аманжар, улица А.Байтурсынова №1
Границы: сельский округ Кошкарата, населенный пункт Аманжар улицы А.Байтурсынова, Д.Конаева, населенный пункт Алгабас улицы Ынтымак, Наурыз, населенный пункт Макташы улицы И.Есенберлина, М.Шокай.
Избирательный участок №347
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №20 имени Т.Бердиярова" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Ушкын, населенный пункт Ушкын, улица Д.Конаева №9
Границы: сельский округ Ушкын, населенный пункт Ушкын улицы 1 Мамыр, Абая, Амангелды, Б.Майлина, Б.Момышулы, Балдырган, Д.Конаева, Жамбыл, З.Рустемова, Д.Конысбаева, К.Сатбаева, М.Ауезова, О.Жандосова, С.Саттарова, С.Сейфуллина, Т.Бердиярова, Т.Рыскулова, населенный пункт Коралас улицы Биртилек, Ащысай, Бухар жырау, Жантаксай, Жанаталап, Енбекши, Жастар, Жузимдик, Желтоксан, Алаш, Жартытобе, Коктем.
Избирательный участок №348
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №21" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Ушкын, населенный пункт Достык, улица Береке №6
Границы: сельский округ Ушкын, населенный пункт Достык улицы Ырысты, Теректы, Ш.Кудайбердиулы, Шоктас, Ынтымак, Самал, Макташы, Каршыгалы, Кескен, Озат, Достык, Болашак, Береке, Бирлик, Азаттык, Жанажол.
Избирательный участок №349
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №18 имени С.Кожанова" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Алпамыс батыр, населенный пункт Акжол, улица С.Кожанова №29
Границы: сельский округ Алпамыс батыр, населенный пункт Акжол улицы А.Молдагуловой, Бейбитшилик, Абая, Богенбай батыр, Жанакурылыс, Жастар, Жибек жолы, Казахстан, Керегетас, М.Ауезова, Мерей, О.Жандосова, Т.Бигелдинова, С.Сейфуллина, Женис, С.Кожанова, Ш.Калдаякова.
Избирательный участок №350
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №19 имени Б.Майлина" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Алпамыс батыр, населенный пункт Кауыншы, улица Б.Майлина №50
Границы: сельский округ Алпамыс батыр, населенный пункт Кауыншы улицы Б.Майлина, Кажымукан, Казыбек би, Коктинулы, Мугалимдер, Мусабек батыр, Т.Тажибаева, Ш.Уалиханова.
Избирательный участок №351

Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№28 "Мақташы" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қошқарата ауылдық округі, Аманжар елді мекені, көшесі, А.Байтурсынов көшесі №1
Шекаралары: Қошқарата ауылдық округі, Аманжар елді мекенінің А.Байтұрсынов, Д.Қонаев көшелері, Алғабас елді мекенінің Ынтымақ, Наурыз көшелері, Мақташы елді мекенінің И.Есенберлин, М.Шоқай көшелері.
№347 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№20 Т.Бердияров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ұшқын ауылдық округі, Ұшқын елді мекені, Д.Қонаев көшесі, №9
Шекаралары: Ұшқын ауылдық округі, Ұшқын елді мекенінің 1 Мамыр, Абай, Амангелді, Б.Майлин, Б.Момышұлы, Балдырған, Д.Конаев, Жамбыл, З.Рүстемов, Д.Қонысбаев, К.Сәтбаев, М.Әуезов, О.Жандосов, С.Саттаров, С.Сейфуллин, Т.Бердияров, Т.Рысқұлов көшелері, Қоралас елді мекенінің Біртілек, Ащысай, Бухар жырау, Жантақсай, Жаңаталап, Еңбекші, Жастар, Жүзімдік, Желтоқсан, Алаш, Жартытөбе, Көктем көшелері.
№348 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№21 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ұшқын ауылдық округі, Достық елді мекені, Береке көшесі №6
Шекаралары: Ұшқын ауылдық округі, Достық елді мекенінің Ырысты, Теректі, Ш.Құдайбердіұлы, Шоқтас, Ынтымақ, Самал, Мақташы, Қаршығалы, Кескен, Озат, Достық, Болашақ, Береке, Бірлік, Азаттык, Жаңажол көшелері.
№349 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№18 С.Қожанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Алпамыс батыр ауылдық округі, Ақжол елді мекені, С.Қожанов көшесі №29
Шекаралары: Алпамыс батыр ауылдық округі, Ақжол елді мекенінің Ә.Молдағұлова, Бейбітшілік, Абай, Бөгенбай батыр, Жаңақұрылыс, Жастар, Жібек жолы, Қазақстан, Керегетас, М.Әуезов, Мерей, О.Жандосов, Т.Бигелдинов, С.Сейфуллин, Жеңіс, С.Қожанов, Ш.Калдаяков көшелері.
№350 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№19 Б.Майлин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Алпамыс батыр ауылдық округі, Қауыншы елді мекені, Б.Майлин көшесі №50
Шекаралары: Алпамыс батыр ауылдық округі, Қауыншы елді мекенінің Б.Майлин, Қажымукан, Қазыбек би, Көктіңұлы, Мұғалімдер, Мұсабек батыр, Т.Тәжібаев, Ш.Уалиханов көшелері.
№351 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №31 имени Ш.Уалиханова" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Жузимдик, населенный пункт Жузимдик, улица Б.Калмаханова №66
Границы: сельский округ Жузимдик, населенный пункт Жузимдик улицы Б.Калмаханова, Т.Рыскулова, С.Сейфуллина, М.Ауезова, К.Сатбаева, С.Рахимова, А.Молдагуловой, Аль-Фараби, Ш.Уалиханова, М.Маметовой, А.Байтурсынова, Балдырган, Б.Момышулы, К.Рыскулбекова, Ж.Аймаутова, М.Шокай, Г.Мусрепова, М.Жумабаева, А.Сатбаева, Д.Конаева, Астан, Байтерек, Казахстан, Бирлик, Кендала, Ынтымак, населенный пункт Онтустик улица Жузимдик, населенный пункт Бирлесу улица Жастар.
Избирательный участок №352
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №32" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Жузимдик, населенный пункт Аксу, улица Боханбик №1
Границы: сельский округ Жузимдик, населенный пункт Аксу улицы Боханбик, Рамадан, Штаб.
Избирательный участок №353
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №33 "Жуантобе" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Бирлесу, населенный пункт Казахстан, улица А.Баржаксиева №28
Границы: сельский округ Бирлесу, населенный пункт Казахстан улицы Б.Курмансейтова, А.Баржаксиева, К.Байсейтовой, Айтеке би, Б.Момышулы, А.Кунанбаева, Толе би, Казыбек би, Кенесары, Кобыланды, М.Иебаева, Наурызбай батыр, Шакарим, Есимхан, Касымхан, Кажымукан, М.Маметовой, С.Сейфуллина, Курманказы, А.Молдагуловой, №1, №2, № 3, А.Байтурсынова, населенный пункт Берекели улицы Байтерек, М.Шокай.
Избирательный участок №354
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №34 имени А.Байтурсынова" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Бирлесу, населенный пункт, 28 гвардия, улица Кабанбай батыр №31
Границы: сельский округ Бирлесу, населенный пункт 28 гвардия улицы Кабанбай батыр, Богенбай батыр, М.Жумабаева, И.Алтынсарина, №4, У.Жанибекова, Тауке хан, населенный пункт Дихан улицы Абылайхан, Ш.Уалиханова, №5.
Избирательный участок №355
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №35 имени А.Оразбаевой" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Актобе, населенный пункт Жуантобе, улица Акдала №66
Границы: сельский округ Актобе, населенный пункт Жуантобе улицы Акдала, Атамура, населенный пункт Кендала улицы Адилет, Ынталы
Избирательный участок №356

Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№31 Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жүзімдік ауылдық округі, Жүзімдік елді мекені, Б.Қалмаханов көшесі №66
Шекаралары: Жүзімдік ауылдық округі, Жүзімдік елді мекенінің Б.Қалмаханов, Т.Рысқұлов, С.Сейфуллин, М.Әуезов, Қ.Сәтбаев, С.Рахимов, Ә.Молдағұлова, Әл-Фараби, Ш.Уалиханов, М.Маметова, А.Байтұрсынов, Балдырған, Б.Момышұлы, Қ.Рысқұлбеков, Ж.Аймауытов, М.Шоқай, Ғ.Мүсірепов, М.Жұмабаев, Ә.Сәтбаев, Д.Қонаев, Астан, Бәйтерек, Қазақстан Бірлік, Кеңдала, Ынтымақ көшелері, Оңтүстік елді мекенінің Жүзімдік көшесі, Бірлесу елді мекенінің Жастар көшесі.
№352 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№32 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жүзімдік ауылдық округі, Ақсу елді мекені, Боханбик көшесі №1
Шекаралары: Жүзімдік ауылдық округі, Ақсу елді мекенінің Боханбик, Рамадан, Штаб көшелері.
№353 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№33 "Жуантөбе" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Бірлесу ауылдық округі, Қазақстан елді мекені, А.Баржақсиев көшесі №28
Шекаралары: Бірлесу ауылдық округі, Қазақстан елді мекенінің Б.Құрмансейтов, А.Баржақсиев, К.Байсейтова, Айтеке би, Б.Момышұлы, А.Құнанбаев, Төле би, Қазыбек би, Кеңесары, Қобыланды, М.Иебаев, Наурызбай батыр, Шәкәрім, Есімхан, Қасымхан, Қажымұхан, М.Маметова, С.Сейфуллин, Құрманғазы, А.Молдағұлова, №1, №2, №3, А.Байтурсынов көшелері, Берекелі елді мекенінің Бәйтерек, М.Шоқай көшелері.
№354 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№34 А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Бірлесу ауылдық округі, 28 гвардия елді мекені, Қабанбай батыр көшесі №31
Шекаралары: Бірлесу ауылдық округі, 28 гвардия елді мекенінің Қабанбай батыр, Бөгенбай батыр, М.Жұмабаев, Ы.Алтынсарин, №4, Ө.Жәнібеков көшелері, Дихан елді мекенінің Тауке хан, Абылайхан, Ш.Уалиханов, №5 көшелері.
№355 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№35 А.Оразбаева атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақтөбе ауылдық округі, Жуантөбе елді мекені, Ақдала көшесі №66
Шекаралары: Ақтөбе ауылдық округі, Жуантөбе елді мекенінің Ақдала, Атамұра көшелері, Кеңдала елді мекенінің Әділет, Ынталы көшелері.
№356 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №36 имени М.Маметовой" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Актобе, населенный пункт Жанадауир, улица Мектеп №59
Границы: сельский округ Актобе, населенный пункт Жанадауир улицы Нурлы жол, Мектеп.
Избирательный участок №357
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №37 имени Р.Кошкарбаева" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Актобе, населенный пункт Ынтымак, улица Бейбитшилик №1
Границы: сельский округ Актобе, населенный пункт Ынтымак улицы Бейбитшилик, Достык.
Избирательный участок №358
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Начальная образовательная школа №38 "Когерту" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Актобе, населенный пункт Когерту, улица Достык №1
Границы: сельский округ Актобе, населенный пункт Когерту улицы Достык, Ынтымак.
Избирательный участок №359
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №39 имени Л.Жолдасова" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Актобе, населенный пункт Лесбек батыр, улица Ы.Алтынсарина №17
Границы: сельский округ Актобе, населенный пункт Лесбек батыр улицы Б.Ермекова, Ж.Молдабекова, Л.Жолдасова, Жасталап, Ы.Алтынсарина, Жамбыл, Туралимова.
Избирательный участок №360
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №41 имени К.Сатбаева" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Актобе, населенный пункт Каратобе, улица Егемендик №223
Границы: сельский округ Актобе, населенный пункт Каратобе улицы Егемендик, Т.Сулейменова, Кайнар, Шаттык, населенный пункт Акжар улицы Игилик, Ушкын.
Избирательный участок №361
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №40 имени Г.Муратбаева" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Актобе, населенный пункт Г.Муратбаева, улица Береке №1
Границы: сельский округ Актобе, населенный пункт Г.Муратбаева улицы Береке, Улагат, Ерлик, Мамыр, населенный пункт Кокбулак улицы Акжол, Мерей, Акниет.
Избирательный участок №362
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Начальная образовательная школа №45" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Актобе, населенный пункт Ескикорган, улица Нурлы №20А
Границы: сельский округ Актобе, населенный пункт Ескикорган улицы Нурлы, Кеден, Жумысшылар.
Избирательный участок №363

Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№36 М.Мәметова атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақтөбе ауылдық округі, Жаңадәуір елді мекені, Мектеп көшесі №59
Шекаралары: Ақтөбе ауылдық округі, Жаңадәуір елді мекенінің Нұрлы жол, Мектеп көшелері.
№357 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№37 Р.Қошқарбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақтөбе ауылдық округі, Ынтымақ елді мекені, Бейбітшілік көшесі №1
Шекаралары: Ақтөбе ауылдық округі, Ынтымақ елді мекенінің Бейбітшілік, Достық көшелері.
№358 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№38 "Көгерту" бастауыш білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақтөбе ауылдық округі, Көгерту елді мекені, Достық көшесі №1
Шекаралары: Ақтөбе ауылдық округі, Көгерту елді мекенінің Достық, Ынтымақ көшелері.
№359 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№39 Л.Жолдасов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақтөбе ауылдық округі, Лесбек батыр елді мекені, Ы.Алтынсарин көшесі №17
Шекаралары: Ақтөбе ауылдық округі, Лесбек батыр елді мекенінің Б.Ермеков, Ж.Молдабеков, Л.Жолдасов, Жасталап, Ы.Алтынсарин, Жамбыл, Туралимов көшелері.
№360 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№41 Қ.Сәтбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақтөбе ауылдық округі, Қаратөбе елді мекені, Егемендік көшесі №223
Шекаралары: Ақтөбе ауылдық округі, Қаратөбе елді мекенінің Егемендік, Т.Сүлейменов, Қайнар, Шаттық көшелері, Ақжар елді мекенінің Игілік, Ұшқын көшелері.
№361 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№40 Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақтөбе ауылдық округі, Ғ.Мұратбаев елді мекені, Береке көшесі №1
Шекаралары: Ақтөбе ауылдық округі, Ғ.Мұратбаев елді мекенінің, Береке, Ұлағат, Ерлік, Мамыр көшелері, Көкбұлақ елді мекенінің Ақжол, Мерей, Ақниет көшелері.
№362 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№45 бастауыш білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақтөбе ауылдық округі, Ескіқорған елді мекені, Нұрлы көшесі №20А
Шекаралары: Ақтөбе ауылдық округі, Ескіқорған елді мекенінің, Нұрлы, Кеден, Жұмысшылар көшелері.
№363 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №43 "Болашак" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Актобе, населенный пункт Бозсу, улица Жанагасыр №107
Границы: сельский округ Актобе, населенный пункт Бозсу улицы Жаналык, Аккойлы, Денсаулык, Жана гасыр.
Избирательный участок №364
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №44 "Сырдария" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Актобе, населенный пункт Куйган, улица Казына №25
Границы: сельский округ Актобе, населенный пункт Куйган улицы Шекара, Балыкшылар, Казына, населенный пункт Кияжол улицы Замана, Канагат, Енбек.
Избирательный участок №365
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №57 имени А.Жангелдина" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Бирлик, населенный пункт Бирлик, улица Кажымукана №5
Границы: сельский округ Бирлик, населенный пункт Бирлик улицы А.Байтурсынова, А.Жангелдина, А.Молдагуловой, Амангелды, Г.Муратбаева, Жана курылыс, К.Сатбаева, Кажымухана, М.Ауезова, М.Маметова, С.Сейфуллина, населенный пункт Курозек улица Кулагер, населенный пункт Ащысай улица Ынтымак, населенный пункт Косоткел улица Шугыла, населенный пункт Мадениет улица Бейбитшилик.
Избирательный участок №366
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №56 имени Т.Белгибаева" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Бирлик, населенный пункт Жанатиршилик, улица Х.Кобеева №3
Границы: сельский округ Бирлик, населенный пункт Жанатиршилик улицы Акжол, Акорда, Б.Момышулы, Д.Кунаева, Жанагасыр, Келес, Т.Белгибаева, Х.Кобеева, Шапагат.
Избирательный участок №367
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Начальная образовательная школа №55 Ферма-4" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Бирлик, населенный пункт Ушагаш, улица Тажибаева №20
Границы: сельский округ Бирлик, населенный пункт Ушагаш улица Т.Тажибаева.
Избирательный участок №368
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №54 имени Т.Рыскулова" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Ошакты, населенный пункт Жидели, улица Д.Конаева №28
Границы: сельский округ Ошакты, населенный пункт Жидели улицы Д.Конаева, Г.Мусирепова, И.Жансугурова, У.Калаубаева, Б.Майлина.
Избирательный участок №369

Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№43 "Болашақ" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақтөбе ауылдық округі, Бозсу елді мекені, Жаңағасыр көшесі, №107
Шекаралары: Ақтөбе ауылдық округі, Бозсу елді мекенінің Жаңалық, Аққойлы, Денсаулық, Жана ғасыр көшелері.
№364 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№44 "Сырдария" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақтөбе ауылдық округі, Құйған елді мекені, Қазына көшесі №25
Шекаралары: Ақтөбе ауылдық округі, Құйған елді мекенінің Шекара, Балықшылар, Қазына көшелері, Қияжол елді мекенінің Замана, Қанағат, Еңбек көшелері.
№365 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№57 Ә.Жангелдин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Бірлік ауылдық округі, Бірлік елді мекені, Қажымұқан көшесі №5
Шекаралары: Бірлік ауылдық округі, Бірлік елді мекенінің А.Байтұрсынов, А.Жангелдин, Ә.Молдағұлова, Амангеді, Ғ.Мұратбаев, Жаңа құрылыс, Қ.Сәтбаев, Қажымұхан, М.Әуезов, М.Маметова, С.Сейфуллин көшелері, Құрөзек елді мекенінің Құлагер көшесі, Ащысай елді мекенінің Ынтымақ көшесі, Қосөткел елді мекенінің Шұғыла көшесі, Мәдениет елді мекенінің Бейбітшілік көшесі.
№366 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№56 Т.Белгібаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Бірлік ауылдық округі, Жаңатіршілік елді мекені, Х.Көбеев көшесі №3
Шекаралары: Бірлік ауылдық округі, Жаңатіршілік елді мекенінің Ақжол, Ақорда, Б.Момышұлы, Д.Қонаев, Жаңағасыр, Келес, Т.Белгибаев, Х.Көбеев, Шапағат көшелері.
№367 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№55 Ферма-4 бастауыш білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Бірлік ауылдық округі, Үшағаш елді мекені, Т.Тәжібаев көшесі, №20
Шекаралары: Бірлік ауылдық округі, Үшағаш елді мекенінің Т.Тәжібаев көшесі.
№368 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№54 Т.Рысқұлов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ошақты ауылдық округі, Жиделі елді мекені, Д.Қонаев көшесі №28
Шекаралары: Ошақты ауылдық округі, Жиделі елді мекенінің Д.Қонаев, Ғ.Мүсірепов, И.Жансүгіров, У.Қалаубаев, Б.Майлин көшелері.
№369 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №53 "Куркелес" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Ошакты, населенный пункт Атаконыс, улица С.Кожанова 52
Границы: сельский округ Ошакты, населенный пункт Атаконыс улицы Д.Конаева, Ж.Шаяхметова, С.Кожанова.
Избирательный участок №370
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №51 имени Ы.Алтынсарина" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Ошакты, населенный пункт С.Саттарова, улица М.Ауезова №29
Границы: сельский округ Ошакты, населенный пункт С.Саттарова, улицы А.Молдагуловой, Ж.Аймаутова, Ш.Уалиханова, Т.Тохтарова, М.Ауезова.
Избирательный участок №371
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №52 имени С.Бегалина" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Ошакты, населенный пункт Каратал, улица Н.Абдырова №28
Границы: сельский округ Ошакты, населенный пункт Каратал улицы Н.Абдирова, Н.Абдирова-1, Н.Абдирова-2, Н.Абдирова-3, населенный пункт Бакышсай улица Бакышсай.
Избирательный участок №372
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 49 "Коныртобе" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Ошакты, населенный пункт Коныртобе, улица Ш. Айманова №30
Границы: сельский округ Ошакты, населенный пункт Коныртобе улицы Ш.Айманова, Шырырлдак, Шыған, населенный пункт Сарыжылга улицы К.Сатбаева, М.Жумабаева, М.Шокай.
Избирательный участок №373
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №47 имени Д.Конаева" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Ошакты, населенный пункт Береке, улица Ж.Жаксыбекова №95
Границы: сельский округ Ошакты, населенный пункт Береке улицы Ж.Жаксыбекова, Астана, С.Рахимова, И.Жолдасова, населенный пункт Ынталы улица Ынталы, населенный пункт Санырау улицы Курмангазы, Т.Айбергенова, Ш.Калдаякова.
Избирательный участок №374
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №46 имени Абая" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Ошакты, населенный пункт Ошакты, улица С.Муканова №14
Границы: сельский округ Ошакты, населенный пункт Ошакты четные дома 2-116 по улице М.Курбанова, дома 1-13 по улице Ошакты, улицы М.Маметовой, С.Муканова, Г.Мустафина, населенный пункт Жетитобе улицы Т.Жарокова, Н.Тлендиева, Т.Мусрепова, Т.Бердиярова, населенный пункт Енбек улицы А.Жангелдина, К.Сатбаева, Назар ата, Ж.Жабаева.
Избирательный участок №375

Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№53 "Құркелес" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ошақты ауылдық округі, Атақоныс елді мекені, С.Қожанов көшесі №52
Шекаралары: Ошақты ауылдық округі, Атақоныс елді мекенінің Д.Қонаев, Ж.Шаяхметов, С.Қожанов көшелері.
№370 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№51 Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ошақты ауылдық округі, С.Саттаров елді мекені, М.Әуезов көшесі №29
Шекаралары: Ошақты ауылдық округі, С.Саттаров елді мекенінің Ә.Молдағұлова, Ж.Аймаутов, Ш.Уалиханов, Т.Тохтаров, М.Әуезов көшелері.
№371 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№52 С.Бегалин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ошақты ауылдық округі, Қаратал елді мекені, Н.Әбдіов көшесі №28
Шекаралары: Ошақты ауылдық округі, Қаратал елді мекенінің Н.Әбдіров, Н.Әбдіров-1, Н.Әбдіров-2, Н.Әбдіров-3 көшелері, Бақшысай елді мекенінің Бақышсай көшесі.
№372 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 49 "Қоңыртөбе" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ошақты ауылдық округі, Қоңыртөбе елді мекені, Ш.Айманов көшесі №30
Шекаралары: Ошақты ауылдық округі, Қоңыртөбе елді мекенінің Ш.Айманов, Шырылдақ, Шыған көшелері, Сарыжылға елді мекенінің Қ.Сәтбаев, М.Жұмабаев, М.Шоқай көшелері.
№373 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№47 Д.Қонаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ошақты ауылдық округі, Береке елді мекені, Ж.Жақсыбеков көшесі №95
Шекаралары: Ошақты ауылдық округі, Береке елді мекенінің Ж.Жақсыбеков, Астана, С.Рахимов, І.Жолдасов көшелері, Ынталы елді мекенінің Ынталы көшесі, Саңырау елді мекенінің Құрманғазы, Т.Айбергенов, Ш.Қалдаяқов көшелері.
№374 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№46 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ошақты ауылдық округі, Ошақты елді мекені, С.Мұқанов көшесі №14
Шекаралары: Ошақты ауылдық округі, Ошақты елді мекенінің, М.Кұрбанов 2-116 жұп санды үйлері, Ошакты көшесіндегі 1-13 үйлері, М.Мәметова, С.Мұканов, Ғ.Мустафин көшелері, Жетітөбе елді мекенінің Т.Жароков, Н.Тілендиев, Ғ.Мүсірепов, Т.Бердияров көшелері, Еңбек елді мекенінің А.Жангелдин, К.Сәтбаев, Назар Ата, Ж.Жабаев көшелері
№375 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №59 имени Б.Момышулы" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Бозай, населенный пункт Бозай, улица Курманказы №2
Границы: сельский округ Бозай, населенный пункт Бозай улицы Казыбек би, А.Кунанбаева, Бейбитшилика, Б.Майлина, Казахстана, Достыка, С.Сейфуллина, Курманказы, населенный пункт Тартогай улицы Т.Рыскулова, Кажымухана, Б.Момышулы.
Избирательный участок №376
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №58 имени Ы.Алтынсарина" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Бозай, населенный пункт Тентексай, улица Ш.Калдаякова №20
Границы: сельский округ Бозай, населенный пункт Тентексай улицы Ш.Калдаякова, И.Алтынсарина, населенный пункт Шолантобе улица Бостандык.
Избирательный участок №377
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №61 имени Абая" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Жамбыл, населенный пункт Бекбота, улица Ж.Жабаева №102
Границы: сельский округ Бозай, населенный пункт Бекбота улицы Ж.Жабаева, А.Кунанбаева, населенный пункт Майдабозай улица М.Ауезова, населенный пункт Байгабыл улица Тауелсиздик.
Избирательный участок №378
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №62 имени Н.Шойбекова" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Жамбыл, населенный пункт Ащыкол, улица Бейбитшилик №70
Границы: сельский округ Жамбыл, населенный пункт Ащыкол улицы Бейбитшилик, Курманказы.
Избирательный участок №379
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №63 имени С.Сейфуллина" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, сельский округ Жамбыл, населенный пункт Калгансыр, улица Егемендик №99
Границы: сельский округ Жамбыл, населенный пункт Калгансыр улица Егемендик.
Избирательный участок №939
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №7" отдела развития человеческого потенциала Келесского района, село Абай, улица Т.Рыскулова №122
Границы: село Абай, дома 1-50 по улице Кожамберди батыр, дома 1-39 по улице Отан, дома 1-34 по улице Ынтымак, дома 1-31 по улице Мадениет, дома 1-133 по улице Т.Бегмановой, дома 1-46 по улице Маусым.
Избирательный участок №940
Центр: здание сельского Дома культуры Кызыласкер, сельский округ Актобе, населенный пункт Лесбек батыр, улица Байтерек №5А
Границы: сельский округ Актобе, населенный пункт Лесбек батыр улицы Абая, Байтерек, Жемисти, Керемет, Ш.Есиркепова, Едиге батыр.
Избирательный участок №941
Центр: здание врачебной поликлиники Ошакты, сельский округ Ошакты, населенный пункт Ошакты, улица М.Курбанова №72

Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№59 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Бозай ауылдық округі, Бозай елді мекені, Құрманғазы көшесі №2
Шекаралары: Бозай ауылдық округі, Бозай елді мекенінің Қазыбек би, А.Құнанбаев, Бейбітшілік, Б.Майлин, Қазақстан, Достық, С.Сейфуллин, Құрманғазы көшелері, Тартоғай елді мекенінің Т.Рысқұлов, Қажымұхан, Б.Момышұлы көшелері.
№376 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№58 Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Бозай ауылдық округі, Тентексай елді мекені, Ш.Қалдаяков көшесі №20
Шекаралары: Бозай ауылдық округі, Тентексай елді мекенінің Ш.Қалдаяқов, Ы.Алтынсарин, Шолантөбе елді мекенінің Бостандық көшелері.
№377 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№61 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жамбыл ауылдық округі, Бекбота елді мекені, Ж.Жабаев көшесі №102
Шекаралары: Бозай ауылдық округі, Бекбота елді мекенінің Ж.Жабаев, А.Құнанбаев көшелері, Майдабозай елді мекенінің М.Әуезов көшесі, Байғабыл елді мекенінің Тәуелсіздік көшесі.
№378 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№62 Н.Шойбеков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жамбыл ауылдық округі, Ащыкөл елді мекені, Бейбітшілік көшесі №70
Шекаралары: Жамбыл ауылдық округі, Ащыкөл елді мекенінің Бейбітшілік, Құрманғазы көшелері.
№379 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№63 С.Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Жамбыл ауылдық округі, Қалғансыр елді мекені, Егемендік көшесі №99
Шекаралары: Жамбыл ауылдық округі, Қалғансыр елді мекенінің Егемендік көшесі.
№939 сайлау учаскесі
Орталығы: Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№7 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Абай ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, №122
Шекаралары: Абай ауылының Қожамберді батыр көшесі 1-50 үйлері, Отан көшесі 1-39 үйлері, Ынтымақ көшесі 1-34 үйлері, Мәдениет көшесі 1-31 үйлері, Т.Бегманова көшесі 1-133 үйлері, Маусым көшесінің 1-46 үйлері.
№940 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызыләскер ауылдық мәдениет үйі ғимараты, Ақтөбе ауылдық округі, Лесбек батыр елді мекені, Бәйтерек көшесі №5А
Шекаралары: Ақтөбе ауылдық округі, Лесбек батыр елді мекенінің Абай, Бәйтерек, Жемісті, Керемет, Ш.Есіркепова, Едіге батыр көшелері.
№941 сайлау учаскесі
Орталығы: Ошақты дәрігерлік емхана ғимараты, Ошақты ауылдық округі, Ошақты елді мекені, М.Құрбанов көшесі №72

Границы: сельский округ Ошакты, населенный пункт Ошакты нечетные дома 1-115 по улице М.Курбанова, дома 14-95 по улице Ошакты, улицы Айтеке Би, Толе Би, Казыбек Би.

Шекаралары: Ошақты ауылдық округі, Ошақты елді мекенінің, М.Кұрбанов 1-115 тақ санды үйлері толығымен, Ошакты 14-95 үйлері, Айтеке Би, Төле Би, Қазыбек Би көшелері