Об утверждении объемов субсидий на повышение продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развитие племенного рыбоводства Западно-Казахстанской области на 2023 год
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 18 мая 2023 года № 111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 мая 2023 года № 7166-07
В соответствии с подпунктом 5-14) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 24 мая 2022 года № 180 "Об утверждении Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства" (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28188) акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Батыс Қазақстан облысының 2023 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 18 мамырдағы № 111 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 мамырда № 7166-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағының 5-14) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2022 жылғы 24 мамырдағы № 180 "Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28188 болып тіркелген) сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить объемы субсидий на повышение продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развитие племенного рыбоводства Западно-Казахстанской области на 2023 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Западно-Казахстанской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Западно-Казахстанской области.

1. Батыс Қазақстан облысының 2023 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруға, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуға субсидиялар көлемдері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Батыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Н. Турегалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство экологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
Приложение к постановлению
Объемы субсидий на повышение продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развитие племенного рыбоводства Западно-Казахстанской области на 2023 год
Виды субсидий
Сумма субсидий, тысяч тенге
1.
Субсидии на возмещение расходов на приобретение рыбопосадочного материала
1.1.
Карповые и их гибриды: молодь (до 30 грамм)

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Н. Турегалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы экология
және табиғи ресурстар министрлігі
қаулысына қосымша
Батыс Қазақстан облысының 2023 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуға субсидиялар көлемдері
Субсидия түрлері
Субсидиялар сомасы, мың теңге
1.
Балық өсіру материалын сатып алу шығыстарын өтеуге арналған субсидиялар
1.1.
Тұқы тұқымдас балықтар мен олардың будандары: шабақ (30 грамға дейін)